Kanystr na vodu AceCamp Jerrycan 15l

Žebrované skládání, pevné madlo a praktický kohoutek pro snadnou manipulaci, pevný a odolný plast.. Kanystr na vodu AceCamp... více informací »
Kanystr na vodu AceCamp
Značka: Acecamp
249 Kč299 Kč Sleva -16%
Ověřit dostupnost
Žebrované skládání, pevné madlo a praktický kohoutek pro snadnou manipulaci, pevný a odolný plast.. Kanystr na vodu AceCamp...

Žebrované skládání, pevné madlo a praktický kohoutek pro snadnou manipulaci, pevný a odolný plast.. Kanystr na vodu AceCamp Jerrycan 15l nalezne využití při mnoha příležitostech. Vzhledem k možnosti složení v podobě žebrovaného systému je kanystr velice skladný a vhodný na cestování a turistiku. Díky pevnému uchu a praktikému kohoutku lze s kanystrem snadno manipulovat. Zmiňované žebrované skládání můžete použít také během postupného odčerpávání vody, čímž zmenšíte celkový objem kanystru. Kanystr na vodu AceCamp Jerrycan 15l je vyroben z pevného a odolného plastu.Technický popis:

široké spektrum využití
skladný
vhodný na cestování, turistiku a camping
pevné madlo
praktický kohoutek
žebrované skládání
objem: 15 litrů
hmotnost: 242 g
materiál: plast Velmi oblíbený produkt můžete koupit již dnes tady u nás v populární sekci uncategorized. Nyní získáte skvělé produkty z této populární kategorie v akci. Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte také na další zboží značky . Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Značka pro vás připravuje vysoce kvalitní zboží Nakupujte výhoděn u nás!

Tento diskontní výrobek Kanystr na vodu AceCamp od odblíbeného výrobce Acecamp snadno můžete sehnat u nás nyní za výprodejovou cenu! Nyní pořídíte od 249 Kč.