Posilovací adaptér Combo pro posilování zad RCB4811

Univerzální posilovací adaptér pro horní kladku, z kvalitní oceli, snadná instalace.. Posilovací adaptér Combo RCB4811 Vám... více informací »
Posilovací adaptér Combo pro posilování
Značka: Insportline
1 049 Kč1 190 Kč Sleva -11%
Ověřit dostupnost
Univerzální posilovací adaptér pro horní kladku, z kvalitní oceli, snadná instalace.. Posilovací adaptér Combo RCB4811 Vám...

Univerzální posilovací adaptér pro horní kladku, z kvalitní oceli, snadná instalace.. Posilovací adaptér Combo RCB4811 Vám umožní proměnit Vaši posilovací věž s horní kladkou v univerzální posilovač horní části těla. Díky těmto adapterům je výměna velmi snadná. Adaptér Combo RCB4811 je vhodný pro posilování zádových svalů a horní poloviny těla. Technický popis:
 

tyč vyrobena z kvalitní oceli
snadná instalace
hmotnost: 5,2 kg
délka: 120 cm
průměr tyče: 25 mm
Nejprodávanější kus Posilovací adaptér Combo pro posilování zad RCB4811 lze nakoupit rovnou na webu v populární kategorii uncategorized. Nyní získáte zcela nové výrobky ve zmíněné rubrice za super peníze. To ale ovšem není všechno, naše nabídka je široká. Máme v nabídce další skvělé kousky od značky . Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Dodavatel pro své zákazníky nabízí skvělý sortiment

Exkluzivní produkt Posilovací adaptér Combo pro s osvědčenou značkou Insportline seženete online za výprodejovou cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 1 049 Kč.