Karimatka skládací Yate Wave Alu 185x56x1,8 cm modrá

Skládací karimatka s aluminiovou folií a uzavřenou buňkovou strukturou. Hladký povrch nesaje vodu a stříbrná alu vrstva perfektně... více informací »
Karimatka skládací Yate Wave
Značka: Yate
940 Kč
Ověřit dostupnost
Skládací karimatka s aluminiovou folií a uzavřenou buňkovou strukturou. Hladký povrch nesaje vodu a stříbrná alu vrstva perfektně...

Skládací karimatka s aluminiovou folií a uzavřenou buňkovou strukturou. Hladký povrch nesaje vodu a stříbrná alu vrstva perfektně odráží vyzařované teplo ze spacáku zpět.. Karimatka skládací Yate Wave Alu 185x56x1,8 cm s profilovaným povrchem má vyšší tepelný odpor (2,2), poskytuje vyšší pohodlí a po sbalení zabere méně místa. Skvělý tepelný komfort je ještě zvýšen tím, že na jedné straně karimatky je Alu vrstva, která odráží vyzařované teplo ze spacáku zpět. Materiál má uzavřenou buňkovou strukturu a hladký povrch, takže nesaje vodu.Technický popis:

karimatka s aluminiovou folii
vyšší tepelný odpor 2,2
používá se alu vrstvou ke spacáku
hladký a příjemný povrch
uzavřená buňková struktura
materiál: 100% polyethylen
rozměry: 185 x 56 x 1,8 cm
rozměry po sbalení: 56 x 16 x 13 cm
hmotnost: 420 g
Oblíbený a kvalitní výrobek je k dostání přímo tu zařazený v sekci uncategorized! Připravili jsme ještě podobné produkty ve zmíněné kategorii za báječnou cenu. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce však také další kvalitní zboží od výrobce . Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní výrobek Karimatka skládací Yate Wave od oblíbené značky Yate je dostupný v naší aktuální nabídce ve slevě. Aktuálně výhodně za 940 Kč.