Leg press and Hack squat Body Craft F660

Profesionální posilovací stanice se třemi možnostmi cviků, robustní a stabilní konstrukce, pohodlné polstrování, dlouhá... více informací »
Leg press and Hack
Značka: Body craft
48 190 Kč53 990 Kč Sleva -10%
Ověřit dostupnost
Profesionální posilovací stanice se třemi možnostmi cviků, robustní a stabilní konstrukce, pohodlné polstrování, dlouhá...

Profesionální posilovací stanice se třemi možnostmi cviků, robustní a stabilní konstrukce, pohodlné polstrování, dlouhá životnost.. Leg Press Body Craft F660 představuje profesionální kombinaci tří stanovišť na procvičování nohou. Posilování nohou zvyšuje přirozenou tvorbu testosteronu, podporuje tvorbu růstového hormonu svalstva a je velice efektivním cvikem pro spalování tuků.

Pevná ocelová konstrukce zajišťuje stabilitu celého stroje. Na stroji Body Craft F660 jsou celkem tři posilovací stanice – klasický leg press, který se po rychlé a jednoduché manipulaci se sklopnou plošinou promění ve stanoviště na dřepy a posilování lýtek. Přístroj je také vybavený odnímatelným polstrovaným nástavcem pro dřepy v předklonu.

O pohodlí při cvičení se stará robustní polstrování s dvojitým švem zajišťující dlouhou životnost a odolnost při vysoké zátěži. Výšku opěr ramen pro dřepy lze nastavit tak, aby jejich poloha co nejlépe vyhovovala vaší postavě. Opěrné plošiny jsou vyrobeny z vlnitého plechu, díky kterému zůstanou chodidla pevně na místě. Lze je také naklonit do 5 různých úhlů, abyste mohli zaujmout pro vás tu nejpohodlnější polohu. Celý stroj je pak ošetřen lakem pro zvýšenou ochranu materiálu konstrukce.

Díky těmto vlastnostem je designově perfektní leg press Body Craft F660 jasnou volbou při výběru multifunkční stanice na posílení nohou.Technický popis:

stanice pro leg press, dřepy a posilování lýtek (výpony)
stabilní a robustní konstrukce
nastavitelná poloha opěr ramen
nastavitelná poloha platformy na nohy
pohodlné polstrování
atraktivní design
dlouhá životnost materiálu
odnímatelný polstrovaný nástavec na dřepy v předklonu
postranní nakládací trny o průměru 50 mm
protiskluzové plošiny z vlnitého plechu
výška: 127 cm
šířka: 99 cm
délka: 200 cm
hmotnost: 186 kg
průměr nakládacích trnů: 50 mm
nosnost: 450 kg
strukturální profil: 50 x 76 mm
ložiska: průmyslová lineární
materiál: kvalitní tvrzená ocel
povrchová úprava: lak proti oděrkám
typ závaží: volné
vhodné pro profesionální použití

 Designový kousek Leg press and Hack squat Body Craft F660 naleznete ještě na stránkách ve známé sekci uncategorized! Najděte si ještě další produkty z této známé sekce za extra cenu.

Povedený kousek Leg press and Hack squat od našeho známého výrobce Body craft jednoduše pořídíte online za výhodnou cenu! Nyní získáte od 48 190 Kč.