Plachta na motorku Oxford Aquatex S s prostorem na kufr

Kryt s tvarováním i pro kufr, proti dešti, nepřízni počasí nebo prachu, elastická manžeta, zdvojené spoje, otvory pro zámek,... více informací »
Plachta na motorku Oxford Aquatex S s
Značka: Oxford
770 Kč
Ověřit dostupnost
Kryt s tvarováním i pro kufr, proti dešti, nepřízni počasí nebo prachu, elastická manžeta, zdvojené spoje, otvory pro zámek,...

Kryt s tvarováním i pro kufr, proti dešti, nepřízni počasí nebo prachu, elastická manžeta, zdvojené spoje, otvory pro zámek, transportní obal součástí, odolná vůči UV záření.. Ochranná plachta na motorku Oxford Aquatex S s prostorem pro kufr slouží jako kryt proti dešti, nepřízni počasí či prachu. Tato plachta na motocykl je vyrobena v odolného materiálu a lze jí používat jak vevnitř, tak venku. Její robustnost a trvanlivost je zvýšena speciální povrchovou úpravou a zdvojenými spoji. Díky elastické manžetě je zamezeno odfouknutí plachty z motocyklu. Bylo myšleno i na detaily, takže vhod přijde i otvor pro zámek nebo přítomnost praktického obalu pro snadnější přenášení sbalené plachty.Technický popis:

plachta z pevného materiálu se zdvojenou PU povrchovou úpravou
určená pro interiérové a exteriérové použití
ochrana proti dešti a prachu
zdvojené spoje
speciálně tvarovaná s prostorem pro kufr
plášť odolný proti teplotě do 150° C
elastická manžeta
otvory pro zámek
odolná vůči UV záření
rozměry: d203 x š83 x v119 cm (zadní š35 x v112 cm)
obal na skladování součástí balení Tento neodolatelný produkt Plachta na motorku Oxford Aquatex S s prostorem na kufr dostanete prostě tu na webu umístěný v sekci uncategorized! Vyberte si oblíbené kusy z této populární kategorie za výhodné peníze. To ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více. U nás najdete další prověřené zboží od dodavatele . Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný výrobek Plachta na motorku Oxford od kvalitního výrobce Oxford máte možnost dostat na našich stránkách ve výprodejové akci! V akci od 770 Kč.