Ruční dvojčinná pumpa Aquatone Double Action

Pumpa specializovaná na paddleboardy, dva módy pro rychlé nafukování, integrovaný tlakoměr, nášlapy pro stabilitu při... více informací »
Ruční dvojčinná pumpa Aquatone Double
Značka: Aquatone
675 Kč
Ověřit dostupnost
Pumpa specializovaná na paddleboardy, dva módy pro rychlé nafukování, integrovaný tlakoměr, nášlapy pro stabilitu při...

Pumpa specializovaná na paddleboardy, dva módy pro rychlé nafukování, integrovaný tlakoměr, nášlapy pro stabilitu při pumpování.. Ruční dvojčinná pumpa Aquatone Double Action je určena výhradně na nafukovací paddleboardy. Disponuje dvěma módy. Prvním je mód double action pro počáteční nafukování, kdy do paddleboardu proudí vzduch během pumpování při pohybu nahoru i dolů. Druhým je mód single action (klasické pumpování), který slouží ke konečnému dofouknutí na maximální tlak (až 27 psi). Aktuální tlak vám přesně a přehledně zobrazí integrovaný tlakoměr. Ruční dvojčinná pumpa Aquatone Double Action disponuje ergonomickou T-rukojetí, která umožňuje snadné a pohodlné pumpování. Nášlapy zase zajišťují dokonalou stabilitu. Technický popis:

pumpa na paddleboard se dvěma módy
mód double action: počáteční nafukování paddleboardu
mód single action: konečné dofouknutí paddleboardu na maximální tlak
integrovaný tlakoměr
ergonomická T-rukojeť
nášlapy pro stabilitu
dlouhá životnost
kvalitní provedení
maximální tlak: 1,8 bar (27 PSI)
hmotnost: 1,25 kg

Zlevněný kus Ruční dvojčinná pumpa Aquatone originál od výrobce Aquatone snadno pořídíte právě teď u nás za neuvěřitelně výhodnou cenu! Výhodně za super cenu 675 Kč.