Boční ploutev pro paddleboard Aquatone 5″

Náhradní ploutev pro nafukovací paddleboardy Aquatone. Nasazuje se snadno a bez nářadí, navíc boardu dodá skvělé jízdní... více informací »
Boční ploutev pro paddleboard Aquatone
Značka: Aquatone
390 Kč
Ověřit dostupnost
Náhradní ploutev pro nafukovací paddleboardy Aquatone. Nasazuje se snadno a bez nářadí, navíc boardu dodá skvělé jízdní...

Náhradní ploutev pro nafukovací paddleboardy Aquatone. Nasazuje se snadno a bez nářadí, navíc boardu dodá skvělé jízdní vlastnosti.. Boční ploutev pro paddleboard Aquatone 5″ je náhradní ploutví pro nafukovací paddleboardy Aquatone. Pokud tedy svou původní poškodíte nebo ztratíte, tato vám skvěle poslouží. Snadno se bez použití nářadí nasazuje nasunutím a paddleboardu dodává skvělé jízdní vlastnosti.Technický popis:

vhodná pro nafukovací paddleboardy Aquatone
kvalitní a pevný materiál
snadný systém uchycení
materiál: vyztužený nylon
velikost: 5″
hmotnost: 169 g
výška: 12,5 cm
délka základny: 19,8 cm
Kvalitní a žádaný produkt Boční ploutev pro paddleboard jde získat jednoduše na stránkách v rubrice uncategorized. Nyní můžete koupit unikátní kousky ve zmiňované kategorii za mimořádně nízkou cenu! U nás nabízíme více, podívejte se taky na další skvělé kousky značky . Najdete je níže na této stránce. Značka dodává vysoce kvalitní sortiment.

Exkluzivní produkt Boční ploutev pro paddleboard Aquatone originál od značky Aquatone jde pořídit teď za výhodnou cenu! Cena od 390 Kč.