Paddleboard s příslušenstvím Aquatone Flame 12.6

Rychlý nafukovací SUP, se kterým dlouhé projížďky nebudou sebemenším problémem. Extra pevný, stabilní a s kompletním... více informací »
Paddleboard s příslušenstvím Aquatone
Značka: Aquatone
10 290 Kč14 290 Kč Sleva -27%
Ověřit dostupnost
Rychlý nafukovací SUP, se kterým dlouhé projížďky nebudou sebemenším problémem. Extra pevný, stabilní a s kompletním...

Rychlý nafukovací SUP, se kterým dlouhé projížďky nebudou sebemenším problémem. Extra pevný, stabilní a s kompletním příslušenstvím v ceně.. Pokud je voda váš živel a nemůžete se dočkat, až vyrazíte k moři nebo na nejbližší přehradu, paddleboard Aquatone Flame 12.6 musíte mít s sebou! Plno zábavy uprostřed krásné přírody si s ním užije celá rodina. Na vodní hladině i skvěle zrelaxujete a zároveň pádlováním zpevníte svalstvo. Dokážete si představit lepší formu aktivního odpočinku?

Skvělý ve všech směrech

Aquatone Flame 12.6 je univerzál, který nezaostává v žádné oblasti. Nadzvednutý špičatý nos umožňuje dosažení vyšších rychlostí a dlouhý skluz. Odpor vody je menší a na jeden záběr urazíte delší vzdálenost. Ani na delších trasách se tak příliš neunavíte. Stane se tak skvělým parťákem pro dobrodruhy, kteří chtějí dlouhé hodiny bez větší námahy prozkoumávat okolí. Širší tvar zase zajišťuje vysokou stabilitu a v kombinaci s nosností až 160 kg je tento SUP skvělou volbou pro všechny – začínající i pokročilé. Flame je vhodný na jakoukoliv klidnější vodní plochu. Bez starostí budete moct vyrazit na moře, jezero nebo přehradu. Snadno si ale poradí i s klidnou řekou.

 

 

Vychytávky, co oceníte na vodě i mimo ni

Paddleboard Aquatone Flame 12.6 není jen samotné prkno. Disponuje spoustou doplňků, které zpříjemní samotné pádlování i třeba přenos boardu. Pod elastické bungee šňůry můžete upevnit lehký náklad, který nechcete nechávat na břehu. Protiskluzová EVA podložka s hlubokou „diamantovou“ strukturou poskytne maximální grip a minimalizuje riziko uklouznutí. Nemusíte se ale bát ani když k uklouznutí dojde. K noze a nerezovému D-kroužku jednoduše připevníte bezpečnostní leash a paddleboard vám nikam neuplave. Vyvýšený zadní protiskluzový nášlap vám umožní efektivně měnit směr jízdy. Jistě potěší i pevné madlo pro pohodlné přenášení SUPu.
 

 

Kompletní příslušenství v ceně

V balení najdete vše, co pro vyražení na vodu můžete potřebovat – trojdílné hliníkové pádlo s nastavitelnou délkou (160 – 220 cm), vysokotlakou dvojčinnou pumpu s tlakoměrem i nezbytný leash (bezpečnostní lanko). To vše navíc můžete včetně složeného paddleboardu přenášet v pevném batohu s pohodlnými ramenními popruhy. Stačí tak hodit batoh na záda a nic vám nebude bránit v cestě za dobrodružstvím.

 

Relaxujte u vody…

 

 
…objevujte okolí…

 

…a zpevněte při tom svalstvo

 

Technický popis:

rychlý paddleboard ideální i na dlouhé trasy
technologie „drop stitch“ (vnitřní nylonová vlákna)
vysoká nosnost
výborná stabilita
skvěle drží směr
velmi nízká hmotnost
protiskluzová EVA podložka o tloušťce 4 mm
Double Layer Fusion Tech – dvě vrstvy PVC zajišťují o 25 – 30 % vyšší pevnost
zadní vyvýšený nášlap pro efektivní otáčení
elastické bungee šňůry pro upevnění lehkého nákladu
nerezový D-kroužek pro uchycení bezpečnostního lanka
odnímatelná ploutev se snadnou instalací, stačí nasunout
madlo pro snadné přenášení
maximální tlak: 1,03 bar (15 psi)
materiál: dvouvrstvé PVC, neklouzavý EVA nášlap
rozměry desky: 381 x 81 cm
tloušťka desky: 15 cm
objem: 339 l
maximální nosnost: 160 kg (doporučené maximální zatížení 120 kg)
čistá hmotnost: 11 kg
hliníkové pádlo, bezpečnostní leash, vysokotlaká dvojčinná pumpa s tlakoměrem, batoh na přenášení, ploutev a opravná sada součástí balení
Unikátní a oblíbený produkt Paddleboard s příslušenstvím Aquatone je k získání právě tu na webu zařazený v rubrice uncategorized. Připravili jsme pro vás zlevněné produkty z této známé sekce ve výhodné akci.

Hodně povedený produkt Paddleboard s příslušenstvím Aquatone Flame od výrobce s dlouholetou historií Aquatone lze zakoupit tady za parádní cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 10 290 Kč.