Dámské tílko Under Armour Threadborne Fashion Tank

Vzdušné a lehké, propracovaný funkční detail zad, prodyšné boční panely, tvarovaný spodní lem.. Dámské tílko Under Armour... více informací »
Dámské tílko Under Armour Threadborne
Značka: Under armour
659 Kč849 Kč Sleva -22%
Ověřit dostupnost
Vzdušné a lehké, propracovaný funkční detail zad, prodyšné boční panely, tvarovaný spodní lem.. Dámské tílko Under Armour...

Vzdušné a lehké, propracovaný funkční detail zad, prodyšné boční panely, tvarovaný spodní lem.. Dámské tílko Under Armour Threadborne Fashion Tank ve volném Loose střihu je vyrobeno z originálního materiálu Threadborne SIRO, který je vysoce elastický bez použití elastomerů, extrémně lehký a prodyšný. MTS technologie podporuje účinné odvádění vlhkosti na povrch materiálu a tím rychleji vysychá. Díky technologii Anti-Odor zabraňující růstu bakterií, způsobující zápach, zůstanete déle svěží. Rafinovaný detail zad napomáhá maximální pohyblivosti. Boční panely pak poskytují skvělou prodyšnost. Tvarovaný spodní lem poskytuje lepší krytí bez toho, aby vypadal nepatřičně velký a objemný.Technický popis:

volný Loose střih pro větší rozsah pohybu a vzdušnost
vzdušné a lehké
propracovaný funkční detail zad
prodyšné boční panely
tvarovaný spodní lem
technologie:

Threadborne SIRO: Materál je navržený pro přizpůsobení tvému pohybu – vysoká úroveň elasticity a zotavení bez použití elastomeru jako je například Elastan. Oděvy z tohoto materiálu jsou nesmírně lehké, rychle suché, nelepí se, a to vše s příjemným pocitem z materiálu.
Moisture Transport System: Odvádí pot od těla na povrch a oblečení tak rychleji vysychá.
Anti-Odor: Materiály upravené touto technologií omezují růst bakterií způsobujících zápach.

materiál: 100% polyester
Tento vynikající produkt jde sehnat prostě tady na našich stránkách zařazený v sekci uncategorized! Nyní získáte akční produkty ze zmíněné sekce ve výhodné akci! Tento výrobce pro své zákazníky dodává top sortiment. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce však také další kousky od dodavatele . Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní produkt Dámské tílko Under Armour od této skvělé značky Under armour pohodlně dostanete online se slevou! Nyní pořídíte za super cenu 659 Kč.