Dámská běžecká obuv Under Armour W Charged Rogue Storm Black 5,5

Neutrální došlap, moderní vzhled. Technologie Storm1 Vás udrží v suchu i za nepříznivého počasí a Charged Cushioning s dvojí... více informací »
Dámská běžecká obuv Under Armour W Charged Rogue Storm
Značka: Under armour
1 829 Kč2 399 Kč Sleva -23%
Ověřit dostupnost
Neutrální došlap, moderní vzhled. Technologie Storm1 Vás udrží v suchu i za nepříznivého počasí a Charged Cushioning s dvojí...

Neutrální došlap, moderní vzhled. Technologie Storm1 Vás udrží v suchu i za nepříznivého počasí a Charged Cushioning s dvojí hustotou nabídne optimální tlumení.. Dámská běžecká obuv Under Armour W Charged Rogue Storm s neutrálním došlapem se prezentuje moderním vzhledem a technologií Charged Cushioning s dvojí hustotou pro optimální tlumení. Síťovaný vršek obuvi je extrémně lehký, prodyšný a poskytne podporu tam, kde ji nejvíce potřebujete. Externí výztuž skvěle uzamkne nohu v botě. Odnímatelná stélka Vám poskytne maximální pohodlí. Použitá technologie Storm1 Vás udrží v suchu i za nepříznivého počasí. Podrážka z pevného kaučuku pokrývá zóny s vysokým nárazem a tím redukuje opotřebování. Použité prvky z vysoce reflexního materiálu zajišťují bezpečný trénink i za zhoršených světelných podmínek.Technický popis:

síťovaný vršek
dvojí hustota podrážky pro optimální tlumení
odnímatelná stélka
reflexní prvky
technologie:

Charged Cushioning: Unikátní pěnová vrstva, která zajišťuje návratnost energie z každého Vašeho kroku. Při dopadu nejenom tlumí náraz, ale zároveň absorbuje energii, kterou využívá při následném odrazu.
Storm1: Speciálně vyvinutá povrchová úprava odpuzující vodu. Odpuzuje déšť a sníh pro trénink za každého počasí.

materiál: svršek: 84% textil, 16% syntetika, podešev: 100% guma
Tento výjimečný produkt Dámská běžecká obuv Under Armour máte možnost získat ještě tu zařazený v rubrice uncategorized! Vyberte si skvělé produkty z naší kategorie za super peníze. Tato značka představuje prvotřídní zboží

Tento velmi žádaný výrobek Dámská běžecká obuv Under Armour W Charged Rogue Storm Black od společnosti s předním postavením na trhu Under armour k dostání již dnes za báječnou cenu. Ceny od 1 829 Kč.