Šipky Harrows Silver Shark Soft 3ks Style B 18g R

Značkové šipky s odolným tělem ze slitiny a plastovými hroty v dokonalém designu pro pokročilejší hráče.. Harrows Silver Shark... více informací »
Šipky Harrows Silver Shark Soft 3ks  Style B 18g
Značka: Harrows
459 Kč
Ověřit dostupnost
Značkové šipky s odolným tělem ze slitiny a plastovými hroty v dokonalém designu pro pokročilejší hráče.. Harrows Silver Shark...

Značkové šipky s odolným tělem ze slitiny a plastovými hroty v dokonalém designu pro pokročilejší hráče.. Harrows Silver Shark Soft je sada značkových šipek z odolné slitiny s plastovým hrotem a unikátním designem! Ten tvoří násadky Speedline a tuhé letky Hologram. Tělo je navíc ošetřeno hladkou povrchovou úpravou, která mu dodává „wolframový“ lesk. Díky silným zářezům padnou do ruky obzvláště zkušenějším hráčům.Technický popis:

plastové šipky s tělem z odolné slitiny
hladký povrch připomínající „wolframový“ lesk
silné zářezy pro pokročilé hráče
kvalitní letky a násadky
hmotnost šipky: 18 g (16 g barrel, 1 g násadka,  0,5 g letka)
délka těla (barrelu): 51 mm
průměr těla (barrelu): 8,1 mm
násadky: Speedline
letky: Hologram 1626
počet v balení: 3 ks Tento akční a ve slevě kus Šipky Harrows Silver Shark Soft 3ks Style B 18g R můžete najít nyní tu umístěný v kategorii uncategorized. Nyní najdete skvělé zboží ve zmiňované sekci za extra cenu.

Neodolatelný produkt Šipky Harrows Silver Shark Soft 3ks od společnosti se zárukou kvality Harrows můžete sehnat na našich stránkách teď za výborné peníze! V současnosti pořídíte za cenu 459 Kč.