Cyklistické zrcátko Kellys Backsight

Mírně vypuklé zrcátko s širokým pozorovacím úhlem, montáž z vrchní nebo spodní části řidítek.. Pokud je na prvním místě... více informací »
Cyklistické zrcátko Kellys Backsight
Značka: Kellys
599 Kč
Ověřit dostupnost
Mírně vypuklé zrcátko s širokým pozorovacím úhlem, montáž z vrchní nebo spodní části řidítek.. Pokud je na prvním místě...

Mírně vypuklé zrcátko s širokým pozorovacím úhlem, montáž z vrchní nebo spodní části řidítek.. Pokud je na prvním místě bezpečnost v průběhu Vaší cyklojízdy, přichází na řadu vysoce odolné zrcátko Kellys Backsight. Přináší Vám možnost vidět, co se děje za Vašimi zády pouhým mrknutím oka. Je určeno na levou stranu řidítek tak, abyste v širokém pozorovacím úhlu spatřili přicházející vozidlo, a to vždy v dostatočném předstihu. Je vhodné na městská, krosová i horská kola, ale samozřejmě i pro celé spektrum e-biků.Technický popis:

mírně vypuklé zrcátko
optimálně široký pozorovací úhel
umožňuje montáž z vrchní nebo spodní části řidítek
klenutý tvar ramena pro dostatečný prostor na ruky při řízení
zvýšená ochrana proti ulomení ramena díky plastu vyztuženého vláknami
hliníková svorka pro pevné upnutí na řidítka
šrouby z nerezové oceli pro pevnou fixaci polohy
vhodné na řidítka s průměrem 22-26 mm
Unikátní a žádaný kousek lze pořídit zrovna tu na stránkách v oblíbené sekci uncategorized! Najděte si ještě jiné produkty z této rubriky ve výhodné akci!

Nový kus Cyklistické zrcátko Kellys Backsight od značky s tradicí a dobrou pověstí Kellys jednoduše pořídíte zde teď právě za mimořádně nízkou cenu! Akční ceny od 599 Kč.