New Balance ML574EO2

Boty New Balance ML574EO2 Pánský model New Balance ML574EO2 v sobě spojuje moderní styl se sportovním vzhledem, který vychází z... více informací »
New Balance ML574EO2
Značka: New Balance
2 399 Kč
Ověřit dostupnost
Boty New Balance ML574EO2 Pánský model New Balance ML574EO2 v sobě spojuje moderní styl se sportovním vzhledem, který vychází z...

Boty New Balance ML574EO2 Pánský model New Balance ML574EO2 v sobě spojuje moderní styl se sportovním vzhledem, který vychází z modelu běžecké obuvi. Svršek těchto bot je vyroben z velmi kvalitních syntetických materiálů a vzdušné síťoviny. Vnitřní podrážka je vyrobena z měkké pěny EVA, díky čemuž zajišťuje správné odpružení. Zesílený opatek a tkaničky zajišťují stabilizaci chodidla a pohodlné používání. Technologie: Encap – technologie výroby vnitřní podrážky, která je spojením odolného, stabilního okraje vyrobeného z polyuretanu a měkké, pružné vrstvy pěny EVA.

Unikátní a žádaný kousek New Balance ML574EO2 od společnosti s úžasnou pověstí New Balance naleznete momentálně na našich stránkách za extra cenu! Nyní pořídíte za super cenu 2 399 Kč.