New Balance ML574RP2

Boty New Balance ML574RP2 Pánský model New Balance ML574RP2 v sobě spojuje moderní styl se sportovním vzhledem, který vychází z... více informací »
New Balance ML574RP2
Značka: New Balance
2 199 Kč
Ověřit dostupnost
Boty New Balance ML574RP2 Pánský model New Balance ML574RP2 v sobě spojuje moderní styl se sportovním vzhledem, který vychází z...

Boty New Balance ML574RP2 Pánský model New Balance ML574RP2 v sobě spojuje moderní styl se sportovním vzhledem, který vychází z modelu běžecké obuvi. Svršek těchto bot je vyroben z velmi kvalitních syntetických materiálů a vzdušné síťoviny. Vnitřní podrážka je vyrobena z měkké pěny EVA, díky čemuž zajišťuje správné odpružení. Zesílený opatek a tkaničky zajišťují stabilizaci chodidla a pohodlné používání. Technologie: Encap – technologie výroby vnitřní podrážky, která je spojením odolného, stabilního okraje vyrobeného z polyuretanu a měkké, pružné vrstvy pěny EVA.

Výjimečný a žádaný výrobek New Balance ML574RP2 od značky s dobrým jménem New Balance jednoduše najdete v naší online nabídce trvale výhodně! Teď za akční cenu 2 199 Kč.