New Balance FuelCell MXSHFTLK

Pánské tréninkové boty New Balance FuelCell Shift Trainer MXSHFTLK Pánské tréninkové boty MXSHFTLK to je model, který se... více informací »
New Balance FuelCell MXSHFTLK
Značka: New Balance
2 199 Kč
Ověřit dostupnost
Pánské tréninkové boty New Balance FuelCell Shift Trainer MXSHFTLK Pánské tréninkové boty MXSHFTLK to je model, který se...

Pánské tréninkové boty New Balance FuelCell Shift Trainer MXSHFTLK Pánské tréninkové boty MXSHFTLK to je model, který se ideálně osvědčí pro použití jak v posilovně, tak na trávě nebo betonu. Svršek je vyroben s použitím technologie Fit Weave Lite, pro kterou je charakteristická velmi dobrá pružnost při současném optimálním přizpůsobení se chodidlu. Vnitřní podrážka je vyrobena z pěny FuelCell, která zaručuje stabilizaci a maximální úroveň odpružení. Pevná a odolná vnější podrážka se ideálně osvědčí během intenzivních tréninků. Pánské tréninkové boty jsou nejlepší volbou pro každodenní cvičení, kterou skvěle doplní sportovní a stylové oblečení. Specifikace: – Pružný svršek Fit Weave Lite – Vnitřní podrážka vyrobená z pěny FuelCell – Pevná a kvalitní gumová vnější podrážka Technologie: FuelCell – směs dusíku použitá ve vnitřní podrážce společně s gumovou podrážkou zajišťuje maximální úroveň tlumení nárazů a vysokou úroveň stabilizace a podpory při běhu.

Tento kvalitní a žádaný produkt New Balance FuelCell MXSHFTLK od značky se skvělou pověstí New Balance jde koupit teď ve výhodné akci! Nyní pořídíte za super cenu 2 199 Kč.