New Balance ML574RF2

Boty New Balance ML574RF2 Pánský model New Balance ML574RF2 v sobě spojuje moderní styl se sportovním vzhledem, který vychází z... více informací »
New Balance ML574RF2
Značka: New Balance
2 599 Kč
Ověřit dostupnost
Boty New Balance ML574RF2 Pánský model New Balance ML574RF2 v sobě spojuje moderní styl se sportovním vzhledem, který vychází z...

Boty New Balance ML574RF2 Pánský model New Balance ML574RF2 v sobě spojuje moderní styl se sportovním vzhledem, který vychází z modelu běžecké obuvi. Svršek těchto bot je vyroben z velmi kvalitních syntetických materiálů a vzdušné síťoviny. Vnitřní podrážka je vyrobena z měkké pěny EVA, díky čemuž zajišťuje správné odpružení. Zesílený opatek a tkaničky zajišťují stabilizaci chodidla a pohodlné používání. Technologie: green leaf – symbol zeleného listu jsme přidali ke všem produktům New Balance, které jsou z minimálně 50 % vyrobené z recyklovaných nebo organických materiálů šetrných k životnímu prostředí. Více informací o výrobcích označených green leaf naleznete zde. ENCAP – technologie výroby vnitřní podrážky, která je spojením odolného, stabilního okraje vyrobeného z polyuretanu a měkké, pružné vrstvy pěny EVA.

Kvalitní a žádaný kousek New Balance ML574RF2 od kvalitní značky New Balance máte možnost sehnat na našich stránkách teď v akci! Aktuálně v akci za 2 599 Kč.