New Balance MP13501COG

Kalhoty New Balance MP13501COG Klasické pánské kalhoty. Mají prostorné kapsy se zapínáním na knoflíky a normální boční kapsy,... více informací »
New Balance MP13501COG
Značka: New Balance
1 829 Kč
Ověřit dostupnost
Kalhoty New Balance MP13501COG Klasické pánské kalhoty. Mají prostorné kapsy se zapínáním na knoflíky a normální boční kapsy,...

Kalhoty New Balance MP13501COG Klasické pánské kalhoty. Mají prostorné kapsy se zapínáním na knoflíky a normální boční kapsy, takže do nich můžete uložit spoustu drobností. Materiál, z něhož byly kalhoty vyrobeny, se skládá z bavlny a spandexu, který dodává kalhotám správnou elasticitu. Atletický střih a nohavice ukončené stahovacími lemy zajišťují dobré padnutí a pohodlí a komfort při nošení po celý den. Specifikace: – Materiál: 97% bavlna, 3% spandex – Prostorné boční kapsy se zapínáním na knoflík – Atletický střih. Technologie: green leaf – symbol zeleného listu jsme přidali ke všem produktům New Balance, které jsou z minimálně 50 % vyrobené z recyklovaných nebo organických materiálů šetrných k životnímu prostředí. Více informací o výrobcích označených green leaf naleznete zde.

Často hledaný produkt New Balance MP13501COG od oblíbené značky New Balance k dostání právě dnes opravdu levně. Akční cena 1 829 Kč.