New Balance Numeric NM1010GM

Pánské boty New Balance Numeric NM1010 – zelené Boty New Balance Numeric# NM1010, to je model navržený ve spolupráci s Tiago... více informací »
New Balance Numeric NM1010GM
Značka: New Balance
2 599 Kč
Ověřit dostupnost
Pánské boty New Balance Numeric NM1010 – zelené Boty New Balance Numeric# NM1010, to je model navržený ve spolupráci s Tiago...

Pánské boty New Balance Numeric NM1010 – zelené Boty New Balance Numeric# NM1010, to je model navržený ve spolupráci s Tiago Lemos’em. Svršek je vyroben ze spojení semišové kůže, síťoviny a látky nejvyšší kvality. Obuv je vybavena antibakteriální vložkou Ortho-Lite, která má také schopnost tlumit nárazy. Vrchní část obuvi je vyrobena s použitím technologie Fantom Fit, jde o provedení, které se skládá z tenkého materiálu, který je spojen bezešvou technologií, a který zajišťuje nízkou hmotnost, podporu, přesné přizpůsobení a také působí proti odření chodidel. Vnitřní část vnitřní podrážky se skládá z pěny FuelCell, která zaručuje stabilizaci a také nejvyšší úroveň vstřebávání otřesů během úderů o tvrdé povrchy. Vnější podrážka a běhoun jsou vyrobeny z tvrdé gumy N-Durance, která je odolná proti prodření a jiným mechanickým poškozením. Boty New Balance Numeric řady NM1010, to je stylová a přesně vyrobená, profesionální obuv pro skateboarding, která skvěle doplní oversize a lifestylová trička. Specifikace: – Svršek z kůže a látky – Vrchní část obuvi vyrobená s použitím technologie Fantom Fit – Antibakteriální vložka Ortho-Lite, která má schopnost tlumit nárazy – Vnitřní část vnitřní podrážky vyrobená z pěny FuelCell – Vnější podrážka je vyrobena z tvrdé gumy N-Durance, která je odolná proti prodření a jiným mechanickým poškozením. Technologie: OrthoLite – velmi kvalitní antibakteriální, odpružená vložka. Ideálně se přizpůsobuje chodidlu a zajišťuje trvalé větrání. FuelCell směs dusíku použitá ve vnitřní podrážce společně s gumovou podrážkou zajišťuje maximální úroveň tlumení nárazů a vysokou úroveň stabilizace a podpory při běhu. N-durance – gumová hmota umístěná na podrážce pod patou, která zajistí odolnost při nárazech paty. Fantom Fit – páteřní konstrukce vrchní části obuvi zaručuje její nízkou hmotnost, podporu a přesné přizpůsobení. Svršek se skládá ze dvou vrstev, které jsou spojeny bezešvým způsobem a jsou tak ochranou proti odření chodidel během tréninku.

Tento vynikající výrobek New Balance Numeric NM1010GM od značky se zárukou kvality New Balance snadno seženete zrovna dneska za skvělou cenu. Nabídka již od 2 599 Kč.