New Balance WL574RG2

Boty New Balance WL574RG2 Dámské boty New Balance WL574RG2 jsou vyrobeny z přírodního semiše, syntetických materiálů a síťoviny... více informací »
New Balance WL574RG2
Značka: New Balance
2 599 Kč
Ověřit dostupnost
Boty New Balance WL574RG2 Dámské boty New Balance WL574RG2 jsou vyrobeny z přírodního semiše, syntetických materiálů a síťoviny...

Boty New Balance WL574RG2 Dámské boty New Balance WL574RG2 jsou vyrobeny z přírodního semiše, syntetických materiálů a síťoviny nejvyšší kvality. Velmi dobré pohodlí během nošení zaručuje tlustá, dobře odpružená podrážka s vrstvou pěny EVA. Technologie: green leaf – symbol zeleného listu jsme přidali ke všem produktům New Balance, které jsou z minimálně 50 % vyrobené z recyklovaných nebo organických materiálů šetrných k životnímu prostředí. Více informací o výrobcích označených green leaf naleznete zde. ENCAP – technologie výroby vnitřní podrážky, která je spojením odolného, stabilního okraje vyrobeného z polyuretanu a měkké, pružné vrstvy pěny EVA.

Tento designový produkt New Balance WL574RG2 od značky se skvělou pověstí New Balance můžete koupit právě dnes se slevou. Akční ceny již od 2 599 Kč.