New Balance WP21503BK

Dámské teplákové kalhoty New Balance WP21503BK – černé Dámské tréninkové kalhoty určené jak do posilovny nebo pro cvičení... více informací »
New Balance WP21503BK
Značka: New Balance
1 579 Kč
Ověřit dostupnost
Dámské teplákové kalhoty New Balance WP21503BK – černé Dámské tréninkové kalhoty určené jak do posilovny nebo pro cvičení...

Dámské teplákové kalhoty New Balance WP21503BK – černé Dámské tréninkové kalhoty určené jak do posilovny nebo pro cvičení na čerstvém vzduchu, tak jako doplněk neformálního oblečení. Kalhoty mají dvě velké boční kapsy, stahovací lemy a šňůrku pro přizpůsobení velikosti v pase. Na širokém stahovacím lemu je nášivka NB. Jednoduchý a pohodlný střih, který zajišťuje optimální pohodlí, to jsou faktory, které způsobují, že dámské tréninkové kalhoty New Balance jsou vždy ideální volbou pro každou příležitost. Specifikace: – Materiál: 99% bavlna, 1% polyester – Sportovní střih Technologie: green leaf – symbol zeleného listu jsme přidali ke všem produktům New Balance, které jsou z minimálně 50 % vyrobené z recyklovaných nebo organických materiálů šetrných k životnímu prostředí. Více informací o výrobcích označených green leaf naleznete zde.

Tento kvalitní a levný produkt New Balance WP21503BK od společnosti New Balance jednoduše získáte momentálně na našich stránkách za nejnižší cenu. Ceny od 1 579 Kč.