New Balance WT21172WT

Dámské tričko New Balance WT21172WT Sportovní top určený na fitness, do posilovny nebo pro pohyb na čerstvém vzduchu. Je vyrobený... více informací »
New Balance WT21172WT
Značka: New Balance
649 Kč
Ověřit dostupnost
Dámské tričko New Balance WT21172WT Sportovní top určený na fitness, do posilovny nebo pro pohyb na čerstvém vzduchu. Je vyrobený...

Dámské tričko New Balance WT21172WT Sportovní top určený na fitness, do posilovny nebo pro pohyb na čerstvém vzduchu. Je vyrobený z lehkého a prodyšného materiálu. Na hrudi je logo a nápis New Balance. Tento sportovní top se dokonale hodí pro lehké sportovní outfity a optimálně doplní dámskou běžeckou obuv. Technologie: green leaf – symbol zeleného listu jsme přidali ke všem produktům New Balance, které jsou z minimálně 50 % vyrobené z recyklovaných nebo organických materiálů šetrných k životnímu prostředí. Více informací o výrobcích označených green leaf naleznete zde.

Oblíbený výrobek New Balance WT21172WT od známého předního výrobce New Balance lze pořídit právě dnes ve výhodné akci. Aktuálně za super cenu 649 Kč.