New Balance WT21503SST

Dámské tričko New Balance WT21503SST – bílé Oversize, klasické dámské základní tričko s potiskem se dokonale hodí pro lehký... více informací »
New Balance WT21503SST
Značka: New Balance
749 Kč
Ověřit dostupnost
Dámské tričko New Balance WT21503SST – bílé Oversize, klasické dámské základní tričko s potiskem se dokonale hodí pro lehký...

Dámské tričko New Balance WT21503SST – bílé Oversize, klasické dámské základní tričko s potiskem se dokonale hodí pro lehký každodenní outfit. Je vyrobené z kvalitního bavlněného úpletu. Tričko má dlouhé a široké rukávy, které zajišťují optimální větrání při vysokých teplotách. Na hrudi je velké logo a nápis New Balance Athletics. Na bocích trička jsou rozparky, které zlepšují optimální proudění vzduchu a zajišťují neomezený pohyb. Dámské základní tričko se kromě klasického stylu dokonale hodí pro sportovní outfity a dokonale doplňuje kraťasy na běhání nebo dlouhé kalhoty. Technologie: green leaf – symbol zeleného listu jsme přidali ke všem produktům New Balance, které jsou z minimálně 50 % vyrobené z recyklovaných nebo organických materiálů šetrných k životnímu prostředí. Více informací o výrobcích označených green leaf naleznete zde.

Exkluzivní produkt New Balance WT21503SST s pečetí kvality od značky New Balance máte možnost získat na našich stránkách nyní za zcela nejnižší cenu! Aktuálně v akci od 749 Kč.