New Balance WT21557LUH

New Balance WT21557LUH Mikina New Balance, to je spojení pohodlí, komfortu a stylu. Mikina je vyrobena z velmi kvalitního a na dotek... více informací »
New Balance WT21557LUH
Značka: New Balance
1 429 Kč
Ověřit dostupnost
New Balance WT21557LUH Mikina New Balance, to je spojení pohodlí, komfortu a stylu. Mikina je vyrobena z velmi kvalitního a na dotek...

New Balance WT21557LUH Mikina New Balance, to je spojení pohodlí, komfortu a stylu. Mikina je vyrobena z velmi kvalitního a na dotek příjemného materiálu. Uvolněný, volný střih mikiny způsobuje, že bude každý den dokonalou volbou. Spodní okraj mikiny a rukávy mají stahování, které zajišťuje ideální přizpůsobení. Specifikace: – Atletický střih – Manžety a spodní část mikiny s pružným ukončením Technologie: Green Leaf – symbol zeleného listu jsme přidali ke všem produktům New Balance, které jsou z minimálně 50 % vyrobené z recyklovaných nebo organických materiálů šetrných k životnímu prostředí.

Oblíbený a kvalitní kus New Balance WT21557LUH od známé značky New Balance najdete tady a teď za nejnižší cenu. Právě nyní za skvělou cenu 1 429 Kč.