Sada míčků Joola Outdoor Ball 6ks

Pingpongové míčky pro rekreační venkovní využití, vyšší hmotnost, vhodné i do větrného počasí.. Sada míčků Joola Outdoor... více informací »
Sada míčků Joola Outdoor
Značka: Joola
129 Kč
Ověřit dostupnost
Pingpongové míčky pro rekreační venkovní využití, vyšší hmotnost, vhodné i do větrného počasí.. Sada míčků Joola Outdoor...

Pingpongové míčky pro rekreační venkovní využití, vyšší hmotnost, vhodné i do větrného počasí.. Sada míčků Joola Outdoor Ball 6ks je ideální pro venkovní použití. Každý z míčků je o 41 % těžší než míček standardní, díky čemuž při hře tolik nepodléhá povětrnostním vlivům. Dráha letu se tak dá lépe předvídat a vy si užijete férový zápas i ve venkovních podmínkách. V balení naleznete 6 kusů pingpongových míčků Joola Outdoor Ball o průměru 40 mm.Technický popis: 

pingpongové míčky pro rekreační venkovní využití
o 41 % vyšší hmotnost pro zlepšení herních podmínek ve větrném počasí
průměr: 40 mm
počet míčků v balení: 6 kusů Tento akční a ve slevě výrobek Sada míčků Joola Outdoor Ball 6ks jde sehnat teď tu na našich stránkách v oblíbené kategorii uncategorized. Připravili jsme pro vás akční zboží ve zmíněné kategorii ve slevě!

Často hledaný produkt Sada míčků Joola Outdoor od skvělého výrobce Joola lze získat u nás právě za parádní cenu! Právě lze objednat jen za 129 Kč.