Cyklistický batoh Kellys Jet 8

Prodyšný zádový systém, perforované ramenní popruhy z EVA pěny, výškově nastavitelný hrudní popruh.. Lehký a všestranný... více informací »
Cyklistický batoh Kellys Jet
Značka: Kellys
1 749 Kč
Ověřit dostupnost
Prodyšný zádový systém, perforované ramenní popruhy z EVA pěny, výškově nastavitelný hrudní popruh.. Lehký a všestranný...

Prodyšný zádový systém, perforované ramenní popruhy z EVA pěny, výškově nastavitelný hrudní popruh.. Lehký a všestranný batoh Kellys Jet 8 s vyztuženým a výborně odvětraným zádovým systém je ideálním společníkem na každodenní cyklistické výjezdy. Batoh Kellys Jet 8 je vyrobený kombinací extrémně odolného a zároveň lehkého materiálu Nylon 420D Ripstop a otěruvzdorného materiálu Polyester 600D.

Perforované ramenní popruhy z EVA pěny se výborně přizpůsobí a v kombinaci s výškově nastavitelným hrudním popruhem a bederním popruhem zajišťují stabilitu batohu i v nejtěžším terénu. Batoh Kellys Jet 8 je možné celý odzipsovat a díky vnitřním přihrádkám si věci přehledně uspořádat. Součástí batohu jsou i další praktické detaily jako oddělení na vodní vak, držák na přilbu a vyztužená přihrádka na brýle.Technický popis:

prodyšný zádový systém
perforované ramenní popruhy z EVA pěny
výškově nastavitelný hrudní popruh
bederní popruh
držák na přilbu
oddělení na vodný vak
vnitřní členění pro přehledné rozdělení věcí
vyztužená přihrádka na brýle
objem: 8 l
hmotnost: 620 g
materiál: Nylon 420D Ripstop, Polyester 600D
rozměry: šířka 20 cm x výška 49 cm x hloubka 8 cm
Tento akční a ve slevě produkt Cyklistický batoh Kellys Jet můžete najít nyní tu na našich stránkách v sekci uncategorized! Vyberte si zlevněné produkty ve zmíněné sekci na pár kliknutí. To ovšem není všechno, náš sortiment je široký! Podívejte se taky na více skvělých kousků od dodavatele . Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známá značka má k dispozici skvělý sortiment.

Tento vynikající kus Cyklistický batoh Kellys Jet od značky s dlouholetou tradicí Kellys snadno můžete pořídit momentálně na našich stránkách ve výhodné akci. Nabídka již od 1 749 Kč.