Bazén Bestway Mickey Family Pool 262 x 175 cm

Nafukovací bazén z odolného vinylu s krásným pohádkovým designem, který si zamilují i vaše ratolesti.. Bazén Bestway Mickey... více informací »
Bazén Bestway Mickey Family Pool 262 x 175
Značka: Bestway
929 Kč
Ověřit dostupnost
Nafukovací bazén z odolného vinylu s krásným pohádkovým designem, který si zamilují i vaše ratolesti.. Bazén Bestway Mickey...

Nafukovací bazén z odolného vinylu s krásným pohádkovým designem, který si zamilují i vaše ratolesti.. Bazén Bestway Mickey Family Pool je parádní nafukovací bazén, ve kterém se zabaví celá rodina! Boční stěny bazénu jsou vyrobeny z třívrstvého PVC, které je vysoce odolné. Krásný design s postavičkami od Walta Disneyho si navíc vaše ratolesti zamilují! Uvést bazén do provozu není nic složitého, stačí pouze nafouknout boční stěny a napustit bazén vodou. Sada na případné drobné opravy je součástí balení.Technický popis: 

odolný testovaný vinyl
zábavný design s postavičkami Walta Disneyho
boční stěny z třívrstvého odolného PVC
bezpečnostní ventil
objem: 778 l
hmotnost: 8,2 kg
rozměry bazénu: d262 x š175x v55 cm
rozměry balení: 37 x 37 x 25 cm
sada na opravy součástí balení
vhodné pro děti od 3 let
Nový produkt Bazén Bestway Mickey Family Pool 262 x 175 cm můžete pořídit nyní na webu zařazený v kategorii uncategorized! Nyní získáte ještě jiné kousky z naší kategorie za super ceny. Věhlasný výrobce vám může nabídnout prvotřídní produkty.

Tento unikátní výrobek Bazén Bestway Mickey Family originál od značky Bestway máte možnost získat tady nyní za extra cenu. V současnosti za 929 Kč.