Dětský bazén Bestway Minnie 3-Ring Pool 152 cm

Dětský bazén s krásným atraktivním designem, který si na první pohled zamiluje každá malá princezna!. Dětský bazén Bestway... více informací »
Dětský bazén Bestway Minnie 3-Ring Pool
Značka: Bestway
339 Kč
Ověřit dostupnost
Dětský bazén s krásným atraktivním designem, který si na první pohled zamiluje každá malá princezna!. Dětský bazén Bestway...

Dětský bazén s krásným atraktivním designem, který si na první pohled zamiluje každá malá princezna!. Dětský bazén Bestway Minnie je samonosný nafukovací bazén pro děti – stačí jen nafouknout tři prstence a bazén napustit vodou. Je tak vhodný pro ty, kteří hledají jednoduché řešení letního koupání pro svoje ratolesti. Je vyroben z testovaného a zdravotně nezávadného vinylu. Bazén s nafukovacím okrajem Bestway Minnie je jednoduše synonymem pro letní dovádění ve vodě.Technický popis:

kvalitní  testovaný vinyl
tři nafukovací prstence
rychlá příprava pro použití
atraktivní vzhled s motivem Minnie
bezpečnostní ventil proti vypouštění vzduchu
průměr: 152 cm
hloubka: 30 cm
objem: 282 litrů 
sada na opravu součástí balení
vhodný pro děti od 3 let Hodně oblíbený produkt naleznete bezprostředně na našich stránkách umístěný v kategorii uncategorized. Nyní získáte skvělé zboží ze zmíněné sekce ve výprodejové akci. Věhlasný dodavatel může nabídnout skvělé výrobky. A to je teprve začátek!

Levný kus Dětský bazén Bestway Minnie 3-Ring od našeho předního výrobce Bestway dostanete zde teď za extra cenu. Teď v akci 339 Kč.