Bezpečnostní opasek FERRINO Security Belt červená

Vnitřní kapsa na zip, ochrana proti krádeži, ideální na hotovost nebo jízdenky, nastavitelná délka.. Bezpečnostní opasek FERRINO... více informací »
Bezpečnostní opasek FERRINO Security
Značka: Ferrino
299 Kč450 Kč Sleva -33%
Ověřit dostupnost
Vnitřní kapsa na zip, ochrana proti krádeži, ideální na hotovost nebo jízdenky, nastavitelná délka.. Bezpečnostní opasek FERRINO...

Vnitřní kapsa na zip, ochrana proti krádeži, ideální na hotovost nebo jízdenky, nastavitelná délka.. Bezpečnostní opasek FERRINO Security Belt je praktický doplněk pro každého cestovatele. Na první pohled se jedná o běžný pásek se sponou a nastavitelnou délkou. Na vnitřní straně se však nachází podlouhlá kapsa na zip, do které uložíte například peníze nebo třeba jízdenky. Uschováte tak tyto nezbytnosti na místě, kam se žádný zloděj nedostane.Technický popis:

bezpečnostní opasek
vnitřní kapsa na zip
ideální například pro hotovost nebo jízdenky
pevné zapínání sponou
nastavitelná délka
celková délka: 120 cm
Výjimečný produkt Bezpečnostní opasek FERRINO Security Belt je k dispozici právě tu na webu zařazený v sekci uncategorized. Nyní si můžete vybrat vyjímečné produkty z naší rubriky za outletovou cenu. U nás toho najdete mnohem více, mrkněte také na více skvělých kousků od výrobce . Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce má na skladě špičkové produkty. Nové kousky každý den.

Nový produkt Bezpečnostní opasek FERRINO Security Belt od výrobce s dlouholetou historií Ferrino lze získat momentálně na našich stránkách za outletovou cenu. Nyní můžete mít za 299 Kč.