Brašna na nosič Kross Roamer Trunk Big Bag Carry More

Extra velká rozložitelná brašna na nosič s unikátním systémem upevnění a ramenním popruhem! Skvělá na delší nebo rodinné... více informací »
Brašna na nosič Kross Roamer Trunk
Značka: Kross
1 799 Kč
Ověřit dostupnost
Extra velká rozložitelná brašna na nosič s unikátním systémem upevnění a ramenním popruhem! Skvělá na delší nebo rodinné...

Extra velká rozložitelná brašna na nosič s unikátním systémem upevnění a ramenním popruhem! Skvělá na delší nebo rodinné výlety na kole!. Kross Roamer Trunk Big Bag Carry More je rozložitelná brašna na zadní nosič, díky které si na svůj cyklo výlet budete moct zabalit vše, co potřebujete! Je vybavena upínacím systémem Carry More, díky kterému ji ke kompatibilnímu nosiči upevníte jediným stiskem tlačítka. Protože je taška vybavena i praktickým popruhem, můžete si ji i přehodit přes rameno. Hlavní oddíl je rozdělen organizátorem, zatímco boční kapsy lze rozložit dle potřeby. V standardním složení má tedy brašna objem 16 l, zatímco s rozloženými kapsami je to celých 27,4 l!Technický popis:

velká brašna na nosič s možností zvýšení objemu
hlavní oddíl s organizérem
rozložitelné boční kapsy
systém Carry More – jednoduché připevnění ke kompatibilním nosičům
ramenní popruh
materiál: polyester
hmotnost: 1,18 kg
rozměry: d40 x v22 x š30 cm
objem: 16 l (se složenými bočními kapsami) / 27,4 l (s rozloženými bočními kapsami) Tento nejprodávanější kus Brašna na nosič Kross Roamer Trunk máte možnost koupit aktuálně na našem webu ve známé rubrice uncategorized. Mrkněte na další produkty z naší kategorie za super cenu! U nás vám nabídneme víc, podívejte se také na další kousky od dodavatele . Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento levný produkt Brašna na nosič Kross Roamer Trunk Big Bag Carry od skvělého a známého výrobce Kross najdete právě zde ve výhodné akci! Nyní za akční cenu 1 799 Kč.