Čistící prostředek Kellys Bike Polish Spray 200 ml

Sprej, který rychle, jednoduše a obyčejným nastříkáním odstraňuje mastnostu, oleje, nečistoty a brzdové kapaliny.. Kellys Bike... více informací »
Čistící prostředek Kellys Bike Polish Spray 200
Značka: Kellys
159 Kč
Ověřit dostupnost
Sprej, který rychle, jednoduše a obyčejným nastříkáním odstraňuje mastnostu, oleje, nečistoty a brzdové kapaliny.. Kellys Bike...

Sprej, který rychle, jednoduše a obyčejným nastříkáním odstraňuje mastnostu, oleje, nečistoty a brzdové kapaliny.. Kellys Bike Polish je čistič a odmašťovač v jednom. Rychle, jednoduše a obyčejným nastříkáním odstraňuje mastnostu, oleje, nečistoty a brzdové kapaliny. Je vhodný k čištění a leštění hliníkových a karbonových jízdních rámů v lesklém i matném vyhotovení. Odmašťuje řetez, ložiska, brzdové obložení a jiné kovové součástky.Technický popis:

sprej pro čištění, leštění a odmašťování
odstraňuje mastnostu, oleje, nečistoty a brzdové kapaliny
odmašťuje řetez, ložiska, brzdové obložení a jiné kovové součástky
objem: 200 ml

Aplikace:

nastříkejte ze vzdálenosti 10 – 20 cm
rozpuštěnou nečistotu vytřete do sucha
v případě potřeby postup opakujte
Tento kvalitní produkt Čistící prostředek Kellys Bike Polish Spray 200 ml jde koupit právě zde tu na našich stránkách umístěný v rubrice uncategorized. Mrkněte na parádní produkty z této populární rubriky za super cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte na další prověřené produkty od značky . Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní produkt Čistící prostředek Kellys Bike Polish Spray 200 pocházející od značky Kellys snadno můžete získat tady a teď extra výhodně! Ceny od 159 Kč.