Patrový držák na kola inSPORTline Bikespire

Praktický držák, díky kterému skladně a zároveň přehledně uložíte svá kola. Nastavení výšky od 2,1 m do 4 m.. Patrový... více informací »
Patrový držák na kola inSPORTline
Značka: Insportline
2 599 Kč
Ověřit dostupnost
Praktický držák, díky kterému skladně a zároveň přehledně uložíte svá kola. Nastavení výšky od 2,1 m do 4 m.. Patrový...

Praktický držák, díky kterému skladně a zároveň přehledně uložíte svá kola. Nastavení výšky od 2,1 m do 4 m.. Patrový držák na kola inSPORTline Bikespire se stane nepostradatelným pomocníkem v každé cyklistické rodině. Díky jedné nastavitelné tyči, která se skládá ze tří dílů a přídavným hákům uskladníte bez problémů až 6 kol! Tyč má nastavitelnou výšku pro strop od 2,1 m do 4 m a její montáž je naprosto jednoduchá. S nosností až 120 kg bezpečně udrží 6 dvoukolých dopravních prostředků každého cyklo nadšence! Povrch háků, které drží rám kola, je potažen ochrannou gumou, nemusíte mít proto strach z poškození laku vašeho miláčka. Součástí balení jsou háky na dvě kola (pro 50 mm a 45 mm průměr tyče stojanu), vy si však můžete dle potřeby dokoupit další hák pro držák na kolo inSPORTline Bikespire.Technický popis: 

bezpečné uskladnění kol
snadná montáž
složení ze tří teleskopických dílů o průměrech 50, 45 a 40 mm
ochranná guma proti poškození laku kola
možnost dokoupení dalších háků pro držák na kolo inSPORTline Bikespire
možnost připevnění až 6 háků 
šířka háku: cca 5 cm
nosnost 1 háku: 20 kg
celková nosnost: 120 kg
vhodná pro výšku stropu od od 2,1 m do 4 m
součástí balení jsou 2 háky (s objímkou pro 50 mm a 45 mm průměr tyče stojanu) pro uskladnění celkem 2 kol
háky mají odlišný průměr úchopu (objímky) na tyč stojanu, proto je nutno při montáži upevnit správný hák na správnou část tyče
Tento neodolatelný kus Patrový držák na kola inSPORTline Bikespire je dostupný prostě tu na našem webu v rubrice uncategorized! Podívejte se na ještě ostatní produkty z této populární sekce za super ceny! Populární dodavatel vám může nabídnout kvalitní výrobky A to ještě není vše.

Nový kousek Patrový držák na kola od populárního výrobce Insportline snadno naleznete na našich stránkách za parádní cenu! Akční ceny od 2 599 Kč.