Moto přilba Lazer Rafale Z-Line Black Matt XS (53-54)

Lehká a pevná helma z I.M.A.C. termoplastu, inovovaný spoiler, aerodynamická stabilizace, vysoká míra pohodlí.. Moto přilba Lazer... více informací »
Moto přilba Lazer Rafale Z-Line
Značka: Lazer
3 990 Kč
Ověřit dostupnost
Lehká a pevná helma z I.M.A.C. termoplastu, inovovaný spoiler, aerodynamická stabilizace, vysoká míra pohodlí.. Moto přilba Lazer...

Lehká a pevná helma z I.M.A.C. termoplastu, inovovaný spoiler, aerodynamická stabilizace, vysoká míra pohodlí.. Moto přilba Lazer Rafale Z-Line překvapuje inovací a sportovním vzhledem. Nejen její agresivní design, ale i další vlastnosti jsou důkazem citu designérů pro dynamické a progresivní nápady.

Helma je vyrobena ze speciálního polykarbonátu, nazvaného I.M.A.C. – jedná o vstřikovaný termoplast, jen tvořený trochu jinou, než klasickou metodou, kdy vzniká kompozitnější slitina celé skořepiny. Výsledná hmota je také lehčí a pevnější než průměrný polykarbonát, a snáze tak dosahuje perfektních výsledků v testech.

Dále určite potěší i integrovaná sluneční clona, zadní stabilizátor, přidaná ventilace a vlastní bezpečnostní Quick Release System pro vytrhnutí lícnic. Hledí přilby má přípravu pro Pinlock, takže se nemusíte bát zamlžování při nízkých teplotách. A díky paměťové pěně, ze které je tvořen interiér, se budete cítit jako v bavlnce.Technický popis:

absolutní komfort
inovovaný spoiler
aerodynamická stabilizace
integrovaná sluneční clona
čiré hledí odolné proti poškrábání, s přípravou pro Pinlock®
5 ventilačních otvorů a Full Air System (FAS)
Quick Release System pro snadné vyjmutí lícnic
zapínání na dvojité D-kroužky
mikrometrická spona
vyjímatelný, pratelný interiér
vnitřní výplň z paměťové pěny Morpho System Plus (reaguje na teplotu lidského těla)
ohebný, vyjímatelný nosní deflektor
ohebný, vyjímatelný bradový deflektor 
příprava pro vnitřní reproduktor interkomu
vak na helmu
materiál skořepiny: I.M.A.C. vstřikovaný polykarbonát (impact modified alloy composite)
hmotnost: 1550 g
certifikace: ECE 22.05
Tento zlevněný produkt Moto přilba Lazer Rafale naleznete mimo jiné tady u nás v populární sekci uncategorized. Nyní můžete koupit vyjímečné kusy ze zmíněné rubriky za internetové ceny. Naše nabídka je široká, u nás v nabídce najdete další skvělé kousky od dodavatele . Najdete je níže na této stránce.

Oblíbený a kvalitní výrobek Moto přilba Lazer Rafale s pečetí kvality od značky Lazer jde nakoupit na našich stránkách teď za příznivou cenu! Aktuálně stojí u nás 3 990 Kč.