Skládací příbor Primus Folding Spork Black

Ultra lehký skládací příbor z kvalitního polykarbonátu je ideálním společníkem na cesty.. Skládací příbor Primus Folding... více informací »
Skládací příbor Primus Folding Spork
Značka: Primus
49 Kč
Ověřit dostupnost
Ultra lehký skládací příbor z kvalitního polykarbonátu je ideálním společníkem na cesty.. Skládací příbor Primus Folding...

Ultra lehký skládací příbor z kvalitního polykarbonátu je ideálním společníkem na cesty.. Skládací příbor Primus Folding Spork bude ideální multifunkční pomocník na cesty, který nezabere příliš mnoho místa a je zároveň neuvěřitelně lehký. Konstrukce disponuje lžící, vidličkou i nožem a je složitelná na polovinu, čímž se bez problému vleze i do kapsy. Snadno omyvatelný plastový materiál odolává teplu a mechanickému poškození. Skvěle se bude hodit pro všechny turisty, cestovatele a dobrodruhy, kteří pečlivě zvažují každý gram zátěže! Technický popis: 

praktická lžička, vidlička a nůž jako jeden kus příboru 
konstrukce složitelná na půl
lehký a skladný materiál 
snadno omyvatelný
materiál: polykarbonát 
hmotnost: 10 g
rozměry: 10,5 x 4 x 2,3 cm
Exkluzivní produkt je dostupný v pohodě tu na našem webu v oblíbené sekci uncategorized! Nyní můžete koupit podobné zboží z této známé rubriky za mimořádně nízkou cenu. U nás toho najdete mnohem více, podívejte se také na další kvalitní produkty od dodavatele . Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Výrobce dlouhodobě prodává velmi kvalitní sortiment. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Unikátní kousek Skládací příbor Primus Folding Spork od výrobce s dobrým jménem Primus jednoduše můžete sehnat bezpečně online opravdu výhodně! Nabídka již od 49 Kč.