Moto přilba Lazer Tango Hexa Black-White Matt XS (53-54)

Plně vybavená otevřená přilba ze slitinového kompozitního materiálu I.M.A.C. Lehká, bezpečná, moderní a maximálně... více informací »
Moto přilba Lazer Tango Hexa  Black-White Matt
Značka: Lazer
3 390 Kč
Ověřit dostupnost
Plně vybavená otevřená přilba ze slitinového kompozitního materiálu I.M.A.C. Lehká, bezpečná, moderní a maximálně...

Plně vybavená otevřená přilba ze slitinového kompozitního materiálu I.M.A.C. Lehká, bezpečná, moderní a maximálně všestranná.. Moto přilba Lazer Tango Hexa je plně vybavená otevřená přilba vyrobena ze slitinového kompozitního materiálu I.M.A.C. Nabízí všechno, co můžete od otevřené helmy chtít. Je lehká, bezpečná, moderní a maximálně všestranná díky integrované sluneční cloně a výklopnému polohovatelnému plexi, které je snadno vyjímatelné bez nutnosti použití nářadí. Čiré, opticky korektní plexi s úpravou proti poškrábání je na spodní straně opatřené aerodynamickým spoilerem pro zmenšení turbulencí a snadné ovládání plexi. Dioptrické brýle v tomto případě nejsou žádným problémem, i jim je přilba přizpůsobena.

Maximálně příjemný, plně vyjímatelný a pratelný interiér zajišťuje dokonalé pohodlí za horka i v chladu. Zároveň díky ergonomickým 3D lícnicím vám padne jako ulitá! Zapínání je provedeno kvalitní mikrometricky nastavitelnou rychlopřezkou. Přilba disponuje výkonným větráním na vrchní straně přilby pro lepší prodyšnost. Svým jednoduchým a čistým designem zaujme každého, kdo má rád minimalistické, ale zároveň maximálně funkční přilby.

Technický popis:

lehká otevřená přilba pro motocykly a skútry
absolutní komfort
integrovaná sluneční clona
plně vyjímatelný a pratelný interiér
ergonomické 3D lícnice
jednoduchý stylový design
příprava pro BT Intercom (Intercom není součástí)
přilba je přizpůsobena pro dioptrické brýle
reflexní prvky pro lepší viditelnost
zapínání přilby mikrometrickou přezkou s zesíleným řemínkem
materiál: I.M.A.C. vstřikovaný polykarbonát 
hmotnost: 1400 g (+/- 50 g)
certifikace: ECER 22.05 Nový produkt Moto přilba Lazer Tango Hexa Black-White Matt lze sehnat teď na webu zařazený v rubrice uncategorized. Nyní můžete koupit parádní produkty z naší sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Designový produkt Moto přilba Lazer Tango Hexa Black-White Matt od dodavatele se skvělou pověstí Lazer jde získat zrovna dneska opravdu levně. Výhodně za cenu 3 390 Kč.