Láhev Primus Trailbottle Stainless Steel 1l Black

Korozivzdorná stylová láhev nezanechává pachy po předchozích nápojích a je snadno omyvatelná.. Láhev Primus Trailbottle... více informací »
Láhev Primus Trailbottle Stainless Steel 1l
Značka: Primus
649 Kč
Ověřit dostupnost
Korozivzdorná stylová láhev nezanechává pachy po předchozích nápojích a je snadno omyvatelná.. Láhev Primus Trailbottle...

Korozivzdorná stylová láhev nezanechává pachy po předchozích nápojích a je snadno omyvatelná.. Láhev Primus Trailbottle Stainless Steel 1l je zaručeně tou správnou volbou pokud potřebujete spolehlivou odolnou nádobu pro všechny turistické výpravy. Láhev vyrobená z austenitické oceli nekoroduje a stále si tak zachovává svou kvalitu a odolnost. Široké hrdlo navíc umožňuje snadné plnění i pravidelné čištění. Víčko je pro maximální bezpečnost připojeno páskem k láhvi, čímž se zabrání jeho ztrátě, nebo lze s jeho pomocí láhev přidělat k popruhům batohu. Díky neklouzavému vnějšímu povrchu se snadno drží i v rukavicích a bude vám dělat skvělého pomocníka na cestách, v práci nebo škole! Technický popis: 

lehká korozivzdorná láhev s širokým hrdlem 
z ekologicky nezávadného materiálu 
víčko připevněné poutkem 
možnost připnutí k popruhům batohu 
snadné čištění a plnění 
nezanechává pachy po předchozích nápojích
objem: 1 l
materiál: nerezová ocel 
hmotnost: 225 g
rozměry: 9,8 x 23,5 cm
průměr: 9,8 cm  Tento zlevněný produkt Láhev Primus Trailbottle Stainless Steel 1l Black máte možnost dostat taky na našem webu v kategorii uncategorized. Podívejte se na ještě jiné produkty z této známé sekce za mimořádně nízkou cenu!

Kvalitní produkt Láhev Primus Trailbottle Stainless od skvělého výrobce Primus snadno můžete najít ještě dnes za výborné peníze. Nyní pořídíte za 649 Kč.