Stan Highlander Blackthorn 1 maskáčový

Velmi lehký dvouplášťový stan pro 1 osobu, sklolaminátová konstrukce, minimální přepravní rozměry, snadné a rychlé... více informací »
Stan Highlander Blackthorn 1
Značka: Highlander
2 100 Kč
Ověřit dostupnost
Velmi lehký dvouplášťový stan pro 1 osobu, sklolaminátová konstrukce, minimální přepravní rozměry, snadné a rychlé...

Velmi lehký dvouplášťový stan pro 1 osobu, sklolaminátová konstrukce, minimální přepravní rozměry, snadné a rychlé sestavení.. Stan Highlander Blackthorn 1 je dvouplášťový stan pro 1 osobu. Hlavní výhodou stanu je velmi nízká hmotnost a minimální přepravní rozměry. V batohu Vám tak nezabere cenné místo a můžete jej mít vždy po ruce. Vnitřní stan je z prodyšného polyesteru, který obstarává dokonalý komfort. Tropiko je opatřeno nepromokavou PU vrstvou s vodním sloupcem 2000 mm. Složení stanu je otázkou několika málo minut a nezaskoči Vás tak ani náhlá změna počasí. Konstrukci tvoří lehké sklolaminátové tyče, které i přes svou nízkou hmotnost zabezpečují maximální stabilitu. Pevné zajištění v zemi obstarává 18 ocelových kolíků. Stan Highlander Blackthorn 1 je díky svým vlastnostem skvělou volbou pro kempování, turistiku i cykloturistiku.

Technický popis:

dvouplášťový stan
pro 1 osobu
velmi nízká hmotnost
minimální přepravní rozměry
snadné sestavení
podlážka: PE 120 g, vodní sloupec 2000 mm
vnější stan: 190T PU polyester, vodní sloupec 2000 mm
vnitřní stan: 190T polyester
hmotnost: 1500 g
rozměry: 265 x 170 x 75 cm
rozměry balení: 40 x 12 x 12 cm
barva: maskáčová
počet osob: 1
počet vchodů: 1
konstrukce: sklolaminát, 2 ks
kolíky: ocel
vhodný pro kempování, turistiku a cykloturistikuTento kvalitní výrobek seženete jednoduše tu na webu ve známé rubrice uncategorized. Nyní pořídíte vyjímečné produkty z této známé kategorie za outletovou cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka dlouhodobě vyrábí vynikající sortiment U nás vám nabízíme více, podívejte se taky na další kousky od výrobce . Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Diskontní kousek Stan Highlander Blackthorn 1 od značky s dobrým jménem Highlander získáte v aktuální nabídce za výhodné peníze. Ve skvělé akci za 2 100 Kč.