Jóga blok inSPORTline Pinkdot

Lehká a stabilní cihlička ideální na jógu nebo pro zpestření tréninku, protažení zad, rukou a nohou.. Jóga blok inSPORTline... více informací »
Jóga blok inSPORTline Pinkdot
Značka: Insportline
99 Kč149 Kč Sleva -33%
Ověřit dostupnost
Lehká a stabilní cihlička ideální na jógu nebo pro zpestření tréninku, protažení zad, rukou a nohou.. Jóga blok inSPORTline...

Lehká a stabilní cihlička ideální na jógu nebo pro zpestření tréninku, protažení zad, rukou a nohou.. Jóga blok inSPORTline Pinkdot je praktická pomůcka pro cvičení jógy, někdy také známá jako jóga cihlička. Za pomocí této cihličky docílíte těch správných poloh, které by bez ní nebyly možné. Slouží především k protahování zad, rukou a nohou, ale také si můžete zpestřit svůj trénink a některé cviky obměnit či ztížit. Jóga blok inSPORTline Pinkdot ocení i těhotné ženy, které potřebují lehkou dopomoc během těhotenského cvičení. Cihlička je vyrobena z lehkého EPP materiálu, který je na dotek velmi příjemný a zároveň je dobře omyvatelný. Je právem oblíbenou pomůckou pro milovníky jógy nebo pro ozvláštnění a zefektivnění klasických cviků.Technický popis:

jóga cihlička
vhodné k protahování zad, rukou a nohou
obměna či ztížení tréninku
velmi odolný a zároveň lehký pěnový materiál
materiál: EPP (extrudovaný polypropylen)
rozměry: 23 x 15 x 8 cm
hmotnost: 100 g

Nový výrobek Jóga blok inSPORTline Pinkdot od společnosti se zárukou kvality Insportline jednoduše najdete v naší online nabídce za akční cenu. Cenově vychází na 99 Kč.