Dětská cyklosedačka Thule Yepp Mini Blue

Dětská sedačka na jízdní kolo, umístění za řídítka, bezpečná a pohodlná, pětibodový bezpečnostní pás, vhodná pro děti... více informací »
Dětská cyklosedačka Thule Yepp Mini
Značka: Thule
2 850 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská sedačka na jízdní kolo, umístění za řídítka, bezpečná a pohodlná, pětibodový bezpečnostní pás, vhodná pro děti...

Dětská sedačka na jízdní kolo, umístění za řídítka, bezpečná a pohodlná, pětibodový bezpečnostní pás, vhodná pro děti od 9 měsíců do 3 let.. Dětská cyklosedačka Thule Yepp Mini je pohodlná a bezpečná sedačka na jízdní kolo vhodná pro děti již od 9 měsíců věku. Je ideální především pro městská a trekingová kola a snadno se připevňuje ke sloupku představce. Sedačka je umístěná za řídítky a vy tak máte svého prcka pod dohledem po celou dobu jízdy. Díky nastavitelným opěrkám nohou a řemínkům k uchycení bot roste cyklosedačka spolu s dítětem a nosnost 15 kg zajišťuje, že vydrží do cca 3 let.

Vysokou bezpečnost obstarává pětibodový bezpečnostní pás, který lze snadno přizpůsobit velikosti dítěte. Ten je navíc opatřen bezpečnostní přezkou, takže nehrozí, že se dítě během jízdy samo odepne. Důraz byl kladen i na pohodlí dítěte. Sedačka je vyrobena z měkkého materiálu dokonale pohlcujícího nárazy a dítě se může během jízdy držet pohodlné přední zábrany. Materiál zároveň disponuje vodoodpudivou úpravou, takže se snadno čistí a udržuje v suchu. 

Dětská cyklosedačka Thule Yepp Mini je skvělou volbou pro všechny aktivní rodiny a díky své konstrukci je vhodná i pro nejmenší cestovatele.Technický popis:

bezpečná a pohodlná sedačka na jízdní kolo
umístění za řídítky
pětibodový nastavitelný bezpečnostní pás s bezpečnostní přezkou
přední zábrana
nastavitelné opěrky nohou a řemínky k uchycení bot
měkký materiál pohlcující nárazy
jednoduchá montáž
vodoodpudivý materiál se snadnou údržbou
splňuje bezpečnostní normu ČSN EN 14344
pro průměr sloupku představce: 21-28 mm (ideální pro městská a trekingová kola)
doporučený věk dítěte: 9 měsíců – 3 roky
nosnost: 15 kg
hmotnost: 3,5 kg
Tento skvělý produkt máte možnost dostat v pohodě tady na našich stránkách zařazený v sekci uncategorized! Nyní získáte ostatní kousky ve zmiňované sekci za mimořádně nízkou cenu.

Exkluzivní kus Dětská cyklosedačka Thule Yepp Mini od výrobce s mnohaletou tradicí Thule máte možnost pořídit na našich stránkách teď za příznivou cenu. Výhodně teď u nás za 2 850 Kč.