Upevňovací popruhy pro hamaku ENO Atlas Black/Blue

Popruhy pro připevnění hamaky ke stromu, rychlá instalace bez vázání uzlů, snadné nastavení vhodné délky pomocí ok, velmi... více informací »
Upevňovací popruhy pro hamaku
Značka: Eno
799 Kč859 Kč Sleva -6%
Ověřit dostupnost
Popruhy pro připevnění hamaky ke stromu, rychlá instalace bez vázání uzlů, snadné nastavení vhodné délky pomocí ok, velmi...

Popruhy pro připevnění hamaky ke stromu, rychlá instalace bez vázání uzlů, snadné nastavení vhodné délky pomocí ok, velmi pevný a odolný materiál s vysokou nosností.. Upevňovací popruhy pro hamaku ENO Atlas pevně a bezpečně přichytí hamaku ke stromu. A to během chvilky a bez nutnosti vázání uzlů. Popruh jednoduše provléknete, dotáhnete a hamaku karabinou zavěsíte za vhodné oko. Těch je 30, takže si správnou vzdálenost bez potíží najdete. Tento patentovaný systém je nejen pevný a snadno se používá, ale zároveň je šetrný ke kůře stromů.

Upevňovací popruhy ENO Atlas jsou vyrobeny z vysoce odolné tkaniny o hustotě vláken 1000D. Přesto jsou lehké a v batohu nezaberou skoro žádné místo. Prošití reflexní nití v noci zvyšuje viditelnost popruhů. Součástí balení je kromě dvou popruhů i transportní obal. S těmito popruhy budete připraveni na nocleh v přírodě nebo na relax během několika sekund.Technický popis:

upevňovací popruhy pro hamaky
rychlé přichycení ke stromu bez vázání uzlů
30 ok pro dokonalé nastavení délky
vysoce pevná a odolná textilie
reflexní prošití pro lepší viditelnost
transportní obal
materiál: 1000D Polyfilament
délka: 280 cm
šířka: 2 cm (4 cm u obvodu stromu)
přepravní rozměry: 8,9 x 12,7 cm
hmotnost: 255 g
nosnost: 180 kg
v balení dva popruhy Oblíbený a akční produkt máte možnost nakoupit lehce tady u nás ve známé sekci uncategorized. Nyní si můžete vybrat ještě jiné výrobky z této oblíbené sekce ve výprodejové akci!

Tento kvalitní a žádaný produkt Upevňovací popruhy pro hamaku ENO Atlas od společnosti s předním postavením na trhu Eno najdete zrovna dnes až neuvěřitelně levně. Ceny již od 799 Kč.