Sisalový terč Harrows Official Competition Board

Kvalitní sisalový terč s vysokou hustotou vlákna a kruhovým profilem drátů! Klasika pro šipky s kovovými hroty!. Harrows Official... více informací »
Sisalový terč Harrows Official
Značka: Harrows
1 599 Kč
Ověřit dostupnost
Kvalitní sisalový terč s vysokou hustotou vlákna a kruhovým profilem drátů! Klasika pro šipky s kovovými hroty!. Harrows Official...

Kvalitní sisalový terč s vysokou hustotou vlákna a kruhovým profilem drátů! Klasika pro šipky s kovovými hroty!. Harrows Official Competition Board je osvědčená klasika! Protože je vyrobený z kvalitního sisalu, vyznačuje se vysokou hustotou vlákna, což je zárukou pevného uchycení kovového hrotu šipky v terči. Profil drátů, které tvoří kostru terče je kulatý a střed terče nemá žádná dodatečná uchycení. V balení také samozřejmě najdete i držák pro upevnění terče ke zdi.Technický popis:

značkový sisalový terč na šipky
vysoká hustota vlákna pro co nejlepší uchycení šipky v terči
klasický kruhový profil drátu
čistý střed terče bez uchycení
vysoce odolný materiál
držák na zeď součást balení
průměr terče: 35 cm
tvar drátů: kulatý
materiál: sisal
Kvalitní a oblíbený produkt máte možnost získat lehce tady u nás zařazený v sekci uncategorized. Pořiďte si nové produkty ve zmiňované rubrice za internetové ceny! Oblíbený výrobce dlouhodobě vyrábí velmi kvalitní zboží. To ale ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce také další kousky od výrobce . Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Designový výrobek Sisalový terč Harrows Official od skvělého a známého výrobce Harrows lze zakoupit zde za parádní cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 1 599 Kč.