Boty New Balance ML574RE2

Pánské boty New Balance ML574RE2 – tmavomodré Pánský model New Balance ML574RE2 v sobě spojuje moderní styl se sportovním... více informací »
Boty New Balance ML574RE2
Značka: New Balance
2 599 Kč
Ověřit dostupnost
Pánské boty New Balance ML574RE2 – tmavomodré Pánský model New Balance ML574RE2 v sobě spojuje moderní styl se sportovním...

Pánské boty New Balance ML574RE2 – tmavomodré Pánský model New Balance ML574RE2 v sobě spojuje moderní styl se sportovním vzhledem, který vychází z modelu běžecké obuvi. Svršek těchto bot je vyroben z velmi kvalitních syntetických materiálů a vzdušné síťoviny. Vnitřní podrážka je vyrobena z měkké pěny EVA, díky čemuž zajišťuje správné odpružení. Zesílený opatek a tkaničky zajišťují stabilizaci chodidla a pohodlné používání. Technologie: green leaf – symbol zeleného listu jsme přidali ke všem produktům New Balance, které jsou z minimálně 50 % vyrobené z recyklovaných nebo organických materiálů šetrných k životnímu prostředí. Více informací o výrobcích označených green leaf naleznete zde. ENCAP – technologie výroby vnitřní podrážky, která je spojením odolného, stabilního okraje vyrobeného z polyuretanu a měkké, pružné vrstvy pěny EVA.

Zajímavý výrobek Boty New Balance ML574RE2 od populárního výrobce New Balance snadno seženete aktuálně za příznivou cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 2 599 Kč.