Boty New Balance Shando WTSHAMG – šedá

Boty New Balance Shando WTSHAMG – šedá Dámské boty New Balance Shando WTSHAMG jsou určené pro osoby s neutrálními... více informací »
Boty New Balance Shando WTSHAMG – šedá
Značka: New Balance
2 349 Kč
Ověřit dostupnost
Boty New Balance Shando WTSHAMG – šedá Dámské boty New Balance Shando WTSHAMG jsou určené pro osoby s neutrálními...

Boty New Balance Shando WTSHAMG – šedá Dámské boty New Balance Shando WTSHAMG jsou určené pro osoby s neutrálními a supinujícími chodidly. Dámské běžecké boty Shando jsou zrozeny k tomu, aby dělaly dojem na trati i mimo ni, vnitřní podrážka vyrobená technologií DynaSoft jim propůjčuje pružnost a pohodlí, přičemž také zlepšuje odpružení a způsobuje, že tento model je ideální jak pro běhání v exteriéru, tak pro každodenní nošení. Agresivní běhoun vnější podrážky zajišťuje optimální přilnavost a stabilitu prakticky v každém terénu. Syntetický svršek se síťovinou zdobený pavučinovým vzorem a šněrováním, které má čím dál, tím ostřejší úhel, propůjčují botám agresivní vzhled. Specifikace: – 8mm drop – Svršek je vyroben ze syntetických materiálů. Technologie: Dynasoft – Vnitřní podrážka je z měkké pěny, která zaručuje vysokou úroveň odpružení a umožňuje plynulý a stabilní běh.

Tento zlevněný výrobek Boty New Balance Shando WTSHAMG – šedá od značky s tradicí a dobrou pověstí New Balance pohodlně nakoupíte zde nyní pořád výhodně! Za bezkonkureční cenu 2 349 Kč.