Boxerské lapy inSPORTline Luvas černá

Anatomické tvarování, tlumí údery, pevné švy, kvalitní materiál, šněrování.. Boxerské lapy inSPORTline Luvas jsou skvělým... více informací »
Boxerské lapy inSPORTline Luvas
Značka: Insportline
899 Kč1 199 Kč Sleva -25%
Ověřit dostupnost
Anatomické tvarování, tlumí údery, pevné švy, kvalitní materiál, šněrování.. Boxerské lapy inSPORTline Luvas jsou skvělým...

Anatomické tvarování, tlumí údery, pevné švy, kvalitní materiál, šněrování.. Boxerské lapy inSPORTline Luvas jsou skvělým prostředkem k tréninku rychlosti a přesnosti úderu nezbytných pro správnou boxerskou techniku. Stačí vám k tomu sparring parťák, který se pohybuje a přitom s nasazenou lapou ukazuje, kam máte směřovat úder. Může si vyzkoušet nespočet různých kombinací, čímž vás jejich používání jen tak neomrzí! Zároveň jde o mnohem přirozenější pohyb než boxování do stojícího pytle. Lapy jsou vyrobeny z kvalitní syntetické kůže s pevnými švy, proto je zaručena jejich dlouhá životnost i při pravidelném používání. Boxerské lapy inSPORTline Luvas jsou nezbytnou pomůckou, která by měla patřit do každé boxerské výbavy. Technický popis:

prstové boxerské lapy 
silné a kvalitní polstrování 
šněrování na spodní straně lapy
vhodné pro trénink boxu, MMA a dalších bojových sportů a umění
svrchní materiál: syntetická kůže
materiál polstrování: jumbo + polyuretan 
balení obsahuje 2 kusy

Diskontní kus Boxerské lapy inSPORTline Luvas od společnosti se zárukou kvality Insportline lze získat tady a teď ve výprodejové akci. Právě teď jen za 899 Kč.