Boxovací trenažér inSPORTline Boxheist Go

Nastavitelná robustní konstrukce, dřevotřísková podlaha, vhodný k nácviku a tréninku všech úderů, zlepšuje sílu, vytrvalost a... více informací »
Boxovací trenažér inSPORTline Boxheist
Značka: Insportline
34 990 Kč50 690 Kč Sleva -30%
Ověřit dostupnost
Nastavitelná robustní konstrukce, dřevotřísková podlaha, vhodný k nácviku a tréninku všech úderů, zlepšuje sílu, vytrvalost a...

Nastavitelná robustní konstrukce, dřevotřísková podlaha, vhodný k nácviku a tréninku všech úderů, zlepšuje sílu, vytrvalost a kondici.. Boxovací trenažér inSPORTline Boxheist Go sice na první pohled připomíná gigantického pavouka nebo chobotnici, nicméně netušíte, co se v něm skrývá! Bude ideálním prostředkem jak zlepšit techniku úderů a zároveň posílit kondici a vytrvalost. Díky 12 speciálně umístěným polstrovaným polštářům můžete z pohodlí vašeho domova trénovat direkty, háky i zvedáky v různých kombinacích a setech. Naučíte se zároveň správný postoj a držení těla, které je při boxování nesmírně důležité. Pevný kvalitní materiál bude tlumit vaše údery, tak abyste nepřišli k úrazu. Robustní nastavitelná konstrukce se navíc zcela přizpůsobí vaší výšce. Trenažér je označený bílými číslicemi pro lepší orientaci a rozmístění typu úderů. 

Úderové bloky 1-4 využijete k přímým úderům (direktům) 
Úderové bloky 5-9 využijete k hákům 
Úderové bloky 10-12 využijete k zvedákům Technický popis: 

robustní boxovací trenažér 
dodáván spolu s dřevotřískovou základnou v podobě podlahy
12 speciálně umístěných úderových míst 
pevný kvalitní materiál s výraznými bílými číslicemi 
možnost nácviku direktů, háků i zvedáků 
zlepšuje přesnost a rychlost úderů 
posiluje fyzickou odolnost, vytrvalost a kondici 
maximálně bezpečný, zabraňuje možnosti vzniku úrazu 
ideální pro domácí i profesionální použití 
nastavitelná konstrukce:

nejvyšší poloha: 206 cm 
nejnižší poloha: 166 cm

rozměry: 180 x 150 x 206 cm 
materiál: ocel, PVC
hmotnost: 178 kg  Oblíbený a kvalitní kousek Boxovací trenažér inSPORTline Boxheist lze nakoupit rovněž tady u nás v oblíbené rubrice uncategorized. Prozkoumejte ještě další kousky z této populární rubriky za super ceny! Významný dodavatel má k dispozici vysoce kvalitní produkty. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc. Mrkněte na další vybrané kousky od výrobce . Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Boxovací trenažér inSPORTline Boxheist od společnosti s dlouholetou tradicí Insportline pohodlně seženete právě nyní na našich stránkách trvale výhodně! Na našich stránkách za 34 990 Kč.