Kožený boxovací pytel SportKO Olympic 35×150 cm

Špičkový boxovací pytel z umělé kůže, hmotnost cca 65 kg, dostatečně vysoký pro nácvik kopů, řetězy součástí balení,... více informací »
Kožený boxovací pytel SportKO Olympic
Značka: Sportko
3 950 Kč4 190 Kč Sleva -5%
Ověřit dostupnost
Špičkový boxovací pytel z umělé kůže, hmotnost cca 65 kg, dostatečně vysoký pro nácvik kopů, řetězy součástí balení,...

Špičkový boxovací pytel z umělé kůže, hmotnost cca 65 kg, dostatečně vysoký pro nácvik kopů, řetězy součástí balení, vhodný pro domácí použití.. Boxovací pytel SportKO Olympic 35×150 cm je špičkový boxovací pytel vhodný i pro ty nejnáročnější uživatele. Plášť je vyroben z umělé kůže o tloušťce 1,8 – 2,4 mm a jutové tkaniny. Díky tomu je pytel vysoce odolný a bez potíží si poradí i s tvrdými ranami a kopy. Výplň tvoří vak s pískem, takže pytel váží cca 65 kg. Písek je doplněn molitanem a gumovou drtí, která výborně absorbuje údery. 

Boxovací pytel SportKO Olympic 35×150 cm disponuje ocelovým kruhem, který je určen k uchycení řetězů (součástí balení). Pro ještě lepší zajištění pytle jej lze pomocí spodního kroužku přichytit i k podlaze. Pokud hledáte spolehlivého pomocníka pro dokonalý nácvik všech druhů úderů a kopů, tento pytel je pro Vás skvělou volbou. Svou kvalitou potěší i pokročilé boxery. Vhodný je zejména pro domácí použití.Technický popis

vysoce kvalitní boxovací pytel z umělé kůže
ocelový kruh pro přichycení řetězů
řetězy součástí balení
kroužek na spodní straně pro přichycení k podlaze
vhodný pro nácvik všech druhů úderů a kopů
vhodný i pro pokročilé boxery
výška: 150 cm
průměr: 35 cm
hmotnost: 65 kg (± 6 kg)
materiál pláště: umělá kůže o tloušťce 1,8 – 2,4 mm
materiál výplně: písek, molitan, gumová drť
vhodný pro domácí použití

Tento kvalitní a žádaný výrobek Kožený boxovací pytel SportKO Olympic 35x150 od dodavatele s dobrým jménem Sportko je dostupný ještě dnes pořád výhodně. Ceny od 3 950 Kč.