Boxovací pytel SportKO MP03 30×180 cm černá

Boxovací pytel z PVC materiálu, hmotnost 65 kg, dostatečně vysoký pro nácvik kopů, řetězy součástí balení, vhodný pro... více informací »
Boxovací pytel SportKO MP03 30x180 cm
Značka: Sportko
1 999 Kč2 490 Kč Sleva -19%
Ověřit dostupnost
Boxovací pytel z PVC materiálu, hmotnost 65 kg, dostatečně vysoký pro nácvik kopů, řetězy součástí balení, vhodný pro...

Boxovací pytel z PVC materiálu, hmotnost 65 kg, dostatečně vysoký pro nácvik kopů, řetězy součástí balení, vhodný pro domácí použití.. Boxovací pytel SportKO MP03 30×180 cm je kvalitní boxovací pytel vhodný i pro náročné uživatele. Plášť je vyroben z PVC materiálu o vysoké hustotě 900 g/m2. Díky tomu je pytel vysoce odolný a bez potíží si poradí i s tvrdými ranami a kopy. Výplň tvoří vak s pískem, takže pytel váží 65 kg. Písek je doplněn molitanem a pilinami. Mezi pláštěm a výplní je vrtstva EVA pěny. Ta výborně absorbuje údery a napomáhá rovnoměrnému rozložení tlaku. Pytel si tak drží tvar i při dlouhodobém používání.

Boxovací pytel SportKO MP06 30×180 cm disponuje ocelovým kruhem, který je určen k uchycení řetězů (součástí balení). Pro ještě lepší zajištění pytle jej lze pomocí spodního kroužku přichytit i k podlaze. Pokud hledáte spolehlivého pomocníka pro dokonalý nácvik všech druhů úderů a kopů, tento pytel je pro Vás skvělou volbou. Vhodný je zejména pro domácí použití.Technický popis

kvalitní boxovací pytel z PVC materiálu
ocelový kruh pro přichycení řetězů
řetězy součástí balení
kroužek na spodní straně pro přichycení k podlaze
vhodný pro nácvik všech druhů úderů a kopů
vhodný pro začínající i pokročilé boxery
výška: 180 cm
průměr: 30 cm
hmotnost: 65 kg
materiál pláště: PVC (900 g/m2)
materiál výplně: písek, EVA pěna, molitan, piliny
vhodný pro domácí použití

Akční a ve slevě produkt Boxovací pytel SportKO MP03 30x180 cm od společnosti s předním postavením na trhu Sportko můžete nakoupit právě nyní skutečně levně! Aktuálně v akci od 1 999 Kč.