Bradový deflektor pro přilbu Cassida Integral 3.0

Zabraňuje vnikání vzduchu do obličeje, omezuje vznik turbulencí uvnitř helmy, snižuje hlučnost.. Bradový deflektor pro přilbu... více informací »
Bradový deflektor pro přilbu Cassida
Značka: Cassida
99 Kč
Ověřit dostupnost
Zabraňuje vnikání vzduchu do obličeje, omezuje vznik turbulencí uvnitř helmy, snižuje hlučnost.. Bradový deflektor pro přilbu...

Zabraňuje vnikání vzduchu do obličeje, omezuje vznik turbulencí uvnitř helmy, snižuje hlučnost.. Bradový deflektor pro přilbu Cassida Integral 3.0 zabraňuje vnikání vzduchu do obličeje a omezuje vznik turbulencí uvnitř helmy. Tím snižuje hlučnost. Dále má také za úkol minimalizovat zamlžování plexi. Bradový deflektor pro přilbu Cassida Integral 3.0 tak je praktickou součástí helem Integral 3.0.Technický popis:

zabraňuje vnikání vzduchu do obličeje
omezuje vznik turbulencí uvnitř helmy
snižuje hlučnost
minimalizuje zamlžování plexi
jednoduchá montáž
Akční produkt Bradový deflektor pro přilbu Cassida můžete koupit bez obtíží tu na stránkách v kategorii uncategorized! Nyní můžete získat ještě jiné výrobky z naší kategorie za příznivou cenu! Náš sortiment je ale široký, u nás najdete více produktů od výrobce . Výběr toho nejlepšího najdete níže. Tato značka má v nabídce skvělé produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Často hledaný výrobek Bradový deflektor pro přilbu Cassida Integral od výrobce Cassida snadno můžete najít momentálně na našich stránkách za nejnižší cenu! K sehnání zrovna v akci za 99 Kč.