Dámské lední brusle K2 Alexis Ice BOA 2021 36

Pohodlné brusle špičkové značky s ocelovými noži a super rychlým vázáním! Odpuzují vodu a bezpečně zafixují kotník v... více informací »
Dámské lední brusle K2
Značka: K2
2 490 Kč3 799 Kč Sleva -34%
Ověřit dostupnost
Pohodlné brusle špičkové značky s ocelovými noži a super rychlým vázáním! Odpuzují vodu a bezpečně zafixují kotník v...

Pohodlné brusle špičkové značky s ocelovými noži a super rychlým vázáním! Odpuzují vodu a bezpečně zafixují kotník v botě.. Dámské lední brusle K2 Alexis Ice BOA jsou špičkové zimní brusle s inovativním vázáním a pevnou oporou kotníku! Jejich největší výhodou je speciální technologie vázání BOA. Pomocí regulačního kolečka na jazyku boty máte možnost brusle rychle utahovat či povolovat, a to i v rukavicích. Díky tomuto systému se brusle velice snadno obouvají a vyzouvají. To je obrovská výhoda, obzvláště oproti klasickým bruslím se šněrováním!

Výrobce K2 už před lety přišel s jedinečným patentovaným designem K2 Softboot, který kombinuje přizpůsobivé a prodyšné materiály a zajišťuje tak naprosté pohodlí vnitřní boty brusle. Speciální vnitřní vložka Thinsulate navíc udržuje hřejivé prostředí uvnitř boty a chrání tak vaše chodidla před mrazem. Je to ta nejlepší ztenčená izolace, kterou mohou lední brusle nabídnout! K2 Alexis Ice BOA jsou tak ideální pro rekreační bruslení, ať už v přírodě nebo na stadionu. S tímto modelem si zkrátka vždy užijete skvělou jízdu!

Technický popis:

pohodlné brusle s klasickými noži
léty ověřená kvalita světového výrobce K2
patentovaná technologie K2 Softboot – pohodlný a přizpůsobivý materiál vnitřní boty
zpevnění kotníku Stability Plus Cuff
rychlá manipulace s vázáním i v rukavicích díky technologii BOA
jednolitý rám
hřejivá výstelka
voděodolný povrch
speciální vázání
vhodné pro rekreační použití
nože: bez zoubků, nerezová ocel
skelet: lehký a odolný kompozitový materiál
upínání: přezka, suchý zip, regulační kolečko
nosnost: 100 kg
Oblíbený a akční výrobek Dámské lední brusle K2 Alexis Ice máte možnost nakoupit aktuálně tu na stránkách zařazený v sekci uncategorized! Vyberte si ještě jiné produkty z této známé rubriky za mimořádně nízkou cenu. Oblíbený dodavatel vám představuje top výrobky. U nás nabízíme více, podívejte se také na další zboží od dodavatele . Najdete je níže na této stránce.

Tento zlevněný kousek Dámské lední brusle K2 Alexis Ice BOA od kvalitní společnosti K2 je dostupný v naší aktuální nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Zboží pořídíte teď u nás za 2 490 Kč.