Dětské nastavitelné kolečkové brusle Fila X-One G 2020 S (29-32)

Odolné nastavitelné brusle ideální pro děti, které s bruslením teprve začínají. Délku lze nastavit v rozmezí 4 velikostí..... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: Fila
2 149 Kč2 390 Kč Sleva -10%
Ověřit dostupnost
Odolné nastavitelné brusle ideální pro děti, které s bruslením teprve začínají. Délku lze nastavit v rozmezí 4 velikostí.....

Odolné nastavitelné brusle ideální pro děti, které s bruslením teprve začínají. Délku lze nastavit v rozmezí 4 velikostí.. Dětské kolečkové brusle FILA X-One G porostou s vaším dítětem! Délku stélky lze jednoduše nastavit v rozmezí čtyř velikostí, což vám ušetří nejen čas, ale hlavně peníze, které byste jinak utratili za tři další páry bruslí. Velikost můžete upravovat i když ji máte na noze, takže vždy dosáhnete maximálního pohodlí. Brusle jsou postaveny na odolném odlehčeném rámu z tvrzeného plastu. Materiál boty se přizpůsobí tvaru chodidla a pevně jej upevní. Měkké vnitřní polstrování pak zabrání jakýmkoliv otlačeninám. A barevný design se jistě zalíbí každému děvčeti. Dětské kolečkové brusle FILA X-One G jsou zkrátka ideální začátečnické brusle pro všechny budoucí bruslařky.Technický popis:

nastavitelné brusle pro děti
skvělé pro začínající bruslaře
odlehčený plastový rám 
skelet z odolného materiálu
speciální komfortně předtvarovaná bota
měkké vnitřní polstrování
rám: kompozitový
velikost koleček: 72/74/76 mm
materiál koleček: PU
tvrdost koleček: 82A
ložiska: ABEC 5
zapínání: tkaničky, pásek na suchý zip, přezka
nosnost: 60 kg
brusle jsou vhodné pro všestranné každodenní bruslení
Žádaný výrobek Dětské nastavitelné kolečkové brusle Fila X-One G 2020 S (29-32) naleznete bez problémů tu na stránkách v populární rubrice uncategorized. Nyní můžete najít ještě podobné produkty ve zmiňované rubrice na pár kliknutí! Máme toho více, prozkoumejte u nás také více skvělých kousků od výrobce . Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce pro vás vyrábí vynikající výrobky Udělejte radost sami sobě!

Zlevněný výrobek Dětské nastavitelné kolečkové brusle Fila od odblíbeného výrobce Fila pořídíte právě zde skutečně výhodně! Nyní zakoupíte za 2 149 Kč.