Kolečkové brusle K2 Trio S 100 44

Vynikající tříkolečkové brusle pro rychlou a nespoutanou jízdu. Velká kolečka, hliníkový rám s UFS a kvalitní ložiska... více informací »
Kolečkové brusle K2 Trio S 100
Značka: K2
5 831 Kč6 479 Kč Sleva -10%
Ověřit dostupnost
Vynikající tříkolečkové brusle pro rychlou a nespoutanou jízdu. Velká kolečka, hliníkový rám s UFS a kvalitní ložiska...

Vynikající tříkolečkové brusle pro rychlou a nespoutanou jízdu. Velká kolečka, hliníkový rám s UFS a kvalitní ložiska zaručují super jízdní vlastnosti!. Kolečkové brusle K2 Trio S 100 jsou špičkové brusle pro ty, kteří bruslení považují spíše za životní styl nežli pouhý koníček. Zkušení bruslaři ocení obzvláště tvrdá kolečka o velikosti 100 mm pro rychlou a nespoutanou jízdu. Pevný hliníkový rám pak bruslím propůjčuje vysokou manévrovatelnost. Velkou výhodou rámu je i to, že disponuje systémem UFS, díky kterému je možné k brusli připevnit další UFS nástavce. Bota má klasické šněrování a upínání pomocí přezek, zatímco oblast paty a kotníku je vyztužena. S kolečkovými bruslemi K2 Trio 100 M můžete nasadit to nejvyšší tempo a vyrazit vzhůru za dobrodružstvím!Technický popis:

špičkové tříkolečkové brusle pro zkušené bruslaře
velká kolečka o vysoké tvrdosti pro rychlou jízdu
rám se systémem USF (Universal Frame System)
pevný hliníkový rám vhodný pro rychlé manévrování
kvalitní ložiska americké značky TwinCam
pohodlná bota K2 SoftBoot s integrovanou výstelkou
klasický šněrovací systém s jistícími přezkami
poutka pro jednodušší nazouvání
možnost nasazení menších koleček
šněrování: tradiční
skořepina: Urban
rám: Trio S
ložiska: ILQ 7
materiál koleček: PU guma
tvrdost koleček: 85 A
velikost koleček: 100 mm
maximální velikost koleček: 100 mm
Hodně žádaný výrobek můžete získat v pohodě tu na našich stránkách v oblíbené rubrice uncategorized! Nyní můžete získat kvalitní výrobky z této populární kategorie za výprodejovou cenu. Tím ale naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká. Podívejte se také na další prověřené zboží od výrobce . Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný výrobek Kolečkové brusle K2 Trio od této skvělé značky K2 jednoduše pořídíte tady a teď právě skutečně výhodně! Nabídka od 5 831 Kč.